Humora zvaigzne Kartunkova, kura reiz zaudējusi 84 kilogramus liekā svara, atgriežas pie korpulentajām formām

1 komentārs
Humora zvaigzne Kartunkova, kura reiz zaudējusi 84 kilogramus liekā svara, atgriežas pie korpulentajām formām
INSTAGRAM

Viena no Krievijas iedvesmojošākajām šovbiznesa zvaigznēm ir humora grupas ”КВН” dalībniece Olga Kartunkova, kurai ir izdevies zaudēt 84 kilogramus liekā svara. Nu sieviete atkal sāk strauji pieņemties miesās un paziņo, ka nespēj kontrolēt savu apetīti.

”Kurš brīvdienās darbojas virtuvē? Tā esmu es! Jāsāk strādāt bez brīvdienām, citādi ātri vien atgriezīšos pie 2013.gada formām. Ģimene no manis aizbēgs,” sociālajos tīklos raksta Olga.

Pēdējo gadu laikā 43 gadus vecā humoriste izmainījusies līdz nepazīšanai, viņa zaudējusi 84 kilogramus liekā svara.

Problēmas atsākušās pandēmijas laikā, humora zvaigzne sākusi vairāk laika pavadīt ģimenes lokā, kas nozīme – arī baudīt un gatavot treknus ēdienus.

Olga pārdzīvo, ka pamazām sāk zaudēt slaidās formas un plāno jau atkal uzsākt drastisku diētu.

Pirms gadiem Krievijas presei Olga atklāja, ka tievēt izlēmusi pēc kājas traumas. Viņai bija problēmas ar kājas nervu, grūtības staigāt. Tika veikta operācija, pēc kuras ārsti paziņoja, ka rehabilitācija būs ilga, bet visu sarežģī liekais svars.

Sieviete pievērsusies diētām un nu aicina ikvienu korpulentu dāmu meklēt ārstu palīdzību un atbrīvoties no liekā svara.

Par papildus dzinuli kalpoja saderēšana ar kolēģiem, Olga teikusi, ka divu mēnešu laikā zaudēs 35 kilogramus liekā svara. Derības motivēja sākuma posmā, bet pēc uzvaras par motivāciju kļuva zaudētie kilogrami!

Atgādinām, ka Olga ir ”КВН” komandas “Городъ Пятигорскъ” kapteine.

Humora pasaulē sieviete nokļuva nejauši, reiz viņa iegājusi kultūras namā, kur notikusi ”КВН” sapulce un drīz vien pamodusies slavena.