Hospitalizācija un galvas trauma! Piekauts Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls

3 komentāri
Hospitalizācija un galvas trauma! Piekauts Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls
INSTAGRAM

Dziedātāja Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls Pjotrs un viņa vecmāmiņa piedzīvojusi vasarnīcas kaimiņu uzbrukumu. Uzbrukumā zēnam traumēta galva, krūškurvis un gūža. Iesaistīta policija.

Stass ar dēla Pjotra māti, modeli Natāliju Gorčakovo izšķīrās pirms vairākiem gadiem, bet aktīvi iesaistās dēla audzināšanā.

Pirms vairākām dienām septiņus gadus vecais zēns kopā ar māti un citiem ģimenes locekļiem atpūtās vasarnīcā, baudīja pastaigas pa mežu, cepa šašliku un nekas neliecināja par tuvojošos nelaimi.

Šobrīd mūziķa mantinieks atrodas vienā no Sanktpēterburgas klīnikām.

Ārsti atklājuši aizvērtu galvas traumu, smadzeņu satricinājumu, kreisās puses krūškurvja traumu, kreisās gūžas traumu.

Pjotra māte ir šokā un nespēj aptvert notiekošo.

Viss sācies ar to, ka Natālijas vasarnīcai kaimiņos dzīvo futbola tiesneša Vladislava Bezborodova sieva kopā ar trīs bērniem. Sievietei nepatika, ka viens no viņas dēliem spēlējas ar Pjotru un viņa skaļi teikusi dēlam, lai izbeidz komunikāciju.

Pjotrs to dzirdot – sadusmojies un ar zīmuli pārdūris kaimiņu piepūšamo baseinu, kundzīte, to ieraugot, sadusmojusies vēl vairāk un devusies skaidroties ar Pjotru.

Sieviete iegājusi kaimiņu sētā, saķērusi septiņus gadus veco zēnu, vairākas reizes iesitusi un ar visu spēku nometusi viņu zemē. Zēns spēcīgi atsities pret zemi ar galvu. Pēc kritiena Pjotrs sāka izmisīgi raudāt un kliegt aiz sāpēm.

Mazdēlu centās glābt vecmāmiņa, kura arī saņēma sitienus un mutiskus apvainojumus, jo nelaida agresīvo dāmu turpināt izrēķināšanos ar zēnu.

Beigu beigās zēna onkulim izdevās sievieti norobežot no savas ģimenes, bet Pjotra māte izsauca policiju, kurai sieviete centās iegalvot, ka patiesais upuris ir viņa.

Stass pēc palīdzības ir vērsies pie jurista Sergeja Žorina un izlēmis sodīt sievieti pēc visas likuma bardzības, kā nekā dēls saņēmis fizisku un morālu traumu.

“Vēlamies, lai tiek uzsākta krimināllieta. Sods būs atkarīgs no Pjotram un viņa vecmāmiņai nodarītajiem kaitējumiem – to noteiks neatkarīgs tiesu ekspertīze,” izdevumam noteica Žorins.

3 komentāri