Hammali izsaka savu versiju par atpūtu klubā un aktrises Svetlanas Stepankovskas piekaušanu

2 komentāri
Hammali izsaka savu versiju par atpūtu klubā un aktrises Svetlanas Stepankovskas piekaušanu
INSTAGRAM

Pagājušajā nedēļas nogalē Maskavas klubā ”Secret room” notika incidents starp aktrisi Svetlanu Stepankovsku un kādu dāmu, kura ieradās klubā kopā ar duetu ”Hammali&Navai”. Kautiņa laikā 35 gadus vecā aktrise guvusi nopietnus miesas bojājumus, kuru dēļ nespēj filmēties. Vairākas dienas pēc notiekošā arī mūziķis Hammali komentējis situāciju.

Sociālajā tīklā ”Instagram” mūziķis raksta, ka līdz pēdējam nevēlējās komentēt notiekošo, bet aktrise ir pārkāpusi visas robežas. Hammali raksta, ka ir apburts ar viņas drosmi melot savai auditorijai.

Vienā no Maskavas naktsklubiem nežēlīgi piekauta ekrānu zvaigzne Svetlana Stepankovska

Mūziķis nezina, kura no dāmām uzsākusi kautiņu, bet viņš ir pārliecināts, ka policija noskaidros notikošo. Viņam ir prieks, ka visā ir iesaistījusies neitrālā puse, kas visu atrisinās. Ja būs kāds vainīgais, tad viņam būs par nodarīto jāatbild.

Hammali paziņo, ka vīrieši, redzot kautiņu, centušies sievietes izšķirt, tajā skaitā arī viņš. Iejaucoties dāmu cīņā, arī viņš vairākkārt saņēmis sitienus pa galvu.

Otrs konfliktā pieminētais mūziķis Navai kautiņa laikā vispār nav bijis zālē. Vēlāk Navai uz ielas piegājis pie Svetlanas, lai uzzinātu, kas viņai noticis, bet aktrise kritusi histērijā.

Dziedātājs raksta, ka kluba apsargs uz ielas izvedis visus kautiņā iesaistītos, ne tikai aktrisi.

Mūziķis aizdomājas, ka iespējams pie visa vainojams alkohols, sieviešu nespēja kontrolēt emocijas, bet tikai ne vīrieši, kuri centās nepieļaut kautiņu.

Hammali domā, ka katram ir sava daļa patiesības, bet viņš ir drošs, ka “nav dūmu bez uguns”, tāpēc aicina domāt par drošību izklaides vietās un būt ieturētiem savā uzvedībā.
2 komentāri