Greznas svinības estrādes zvaigžņu ielenkumā! Maksims Galkins nosvin jubileju

0 Komentāru
Greznas svinības estrādes zvaigžņu ielenkumā! Maksims Galkins nosvin jubileju
INSTAGRAM

18. jūnijā humora zvaigzne Maksims Galkins svinēja 45. dzimšanas dienu. Jubilejas rīts tika aizvadīts sievas un bērnu ielenkumā, bet vakarā rīkota liela balle. Dziesmas, dejas, gardi ēdieni, neskaitāmi tosti iepriecināja jubilāru.

Dzimšanas dienas svinības sociālajos tīklos atspoguļoja neviens vien viesis, parādot labākos ballītes momentus.

Video: Alla Pugačova un dvīņi sveic Maksimu Galkinu dzimšanas dienā

”Galvenais, lai viņi nedzird!” Kādu patiesību no bērniem slēpj Pugačova un Galkins?

Visi sanākušie mūziķi veltīja Galkinam muzikālus apsveikumus, tika dāvātas arī dizaineru radītas lietas un gleznas.

Alla Pugačova teica mīļu apsveikumu vīram, saraudinot zālē sēdošos. Sieviete atskatījās un laimīgajiem kopdzīves gadiem un atklāja, kā Maksims liek viņai justies.

Pēc gardu ēdienu baudīšanas, tostu teikšanas viesi ar jubilāru priekšgalā ieņēma deju grīdu un ļāvās mūzikas ritmiem. Par deju grīdas aktīvākajiem “iekarotājiem” kļuva Nikolajs Baskovs, Kristīna Orbakaite un Aleksandrs Reva.

Vakara noslēgumā apkalpojošais personāls iznesa lielu svētku torti, Maksims nopūta svecītes, ievēlējās vēlēšanos un ar sievas Allas palīdzību – ikvienu viesi aplaimoja ar gabaliņu saldas laimes.

Galkinu jubilejā ieradās sveikt dziedātāja Valērija, mūziķis Aleksandrs Reva, dziedātājs Nikolajs Baskovs, dziedātāja Hibla Gerzmala, dziedātāja Laima Vaikule, mūziķis Igors Nikolajevs, dziedātāja Kristīna Orbakaite, humora zvaigznes sieva Alla Pugačova un daudzi, daudzi citi.
0 Komentāru