Gogens uzskata, ka viņa sievai pensionārei draud nāves briesmas seksa apmācību dēļ

2 komentāri
Gogens uzskata, ka viņa sievai pensionārei draud nāves briesmas seksa apmācību dēļ
INSTAGRAM

Krievijas šovbiznesa zvaigzne, aktieris, režisors Gogens Solncevs, kurš jau divus gadus ir laulībā ar 65 gadus veco uzņēmēju Jekaterinu Tereškoviču, sociālajā tīklā ”Instagram” nācis klajā ar paziņojumu – viņa sievas dzīvība ir briesmās!

Gogens sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojis runu, kurā apvainojis seksa apmācību meistaru Artjomu Besovu spēcīgā ietekmē uz viņa sievu.

Neparasts ģimenes modelis Krievijas šovbiznesā: kārdinošais Gogens aplaimo uzreiz divas seniores

View this post on Instagram

Очень важно!!! #сми #важно #заявление

A post shared by Гоген Солнцев (@solntcev) on

Šovmens baidās, ka Artjoms Katju novedīs līdz pašnāvībai. Savu viedokli vīrietis komentē ar faktu, ka Besovs bija šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībnieces Ilonas Novoselovas izredzētais un ragana dzīvi beigusi – izlecot pa dzīvokļa logu.

Solncevs lūdz varasiestādes nebūt vienaldzīgām un pasargāt viņa mīļo pensionāri no nāves briesmām.

Internetā parādījies video, kurā Gogena sieva stāv uz balkona margām un draud ar pašnāvību. Šovmenis visā vaino Artjomu, kā nekā Katja apmeklē viņa vadītās nodarbības, lai laulības dzīvei piešķirtu ”dzirkstelīti”.

”Sieva nonākusi ļoti bīstamu cilvēku ietekmē, viņai ”izskalotas” smadzenes. Nu ar Katjas dzīvību un veselību izrīkojas Artjoms Besovs. Vīrietis tika turēts aizdomās saistībā ar Ilonas Novoselovas nāvi. Vēlos, lai varasiestādes Besovam pievērš pastiprinātu uzmanību, tā kā esmu drošs, ka Katjai un cilvēkiem, kuri saistīti ar viņu – draud briesmas,” uzrunā saka Gogens.

Šovmenis atkārto, ka viņa sieva atrodas vīrieša ietekmē, nerīkojas pēc sava prāta un viņš ļoti baidās par Katju.

2 komentāri