Foto: milzīgas lūpas un vaigu kauli. Ukraiņu ”influencere” demonstrē savu izpratni par skaistumu

19 komentāri
Foto: milzīgas lūpas un vaigu kauli. Ukraiņu ”influencere” demonstrē savu izpratni par skaistumu
INSTAGRAM

Ukraiņu ”influencere”, psiholoģe, šova Від пацанки до панянки” jaunākās sezonas dalībniece Anastasija Pokrišuka beidzot piepildījusi sapni un Turcijā atbrīvojusies no dubultzoda un ielikusi krūšu implantus. Izskata izmaiņas padarījušas viņu par populāru “influenceri” ar 192 tūkstošiem sekotāju.

Spilgto izskatu Anastasija ieguvusi gada laikā, kad ar operāciju un botoksa palīdzību ieguvusi seju, kuru pati spēj nosaukt par skaistu.

Par labu izskata maiņai Nastja izlēma, jo negrib būt “pelēkā pele” ar mazām lūpiņām un vaidziņiem. Viņa sevi redz citādāk.

Anastasija sākusi darboties skaistumkopšanas industrijā, tāpēc pati sev dur botoksu, iegūstot vēlamo rezultātu – tā sanāk lētāk nekā skaistumkopšanas salonu apmeklējumi.

Botoksa injekcijas izmaksājušas divus tūkstošus eiro, bet Turcijā veiktās operācijas četrus tūkstošus dolāru.

Foto: INSTAGRAM

Nu spilgtā personība plāno vēl vairāk palielināt krūtis, un tad viņa būs pilnībā apmierināta ar savu izskatu.

”Influencere” sevi dēvē par skaistu un uzskata, ka sievietei ir jābūt interesantai, nepārtraukti jāattīstās, kā nekā vīrieti vairāk ar prasmēm gultā nepārsteigsi.

Anastasija ir atbrīvojusies no kompleksiem, bauda dzīvi, vīriešu uzmanību un neslēpj, ka nevēlas ne iemīlēties, ne kļūt par māti – viņai jau pietiek ar padomu došanu sekotājiem.

View this post on Instagram

Это всех очень интересует😂👽👽

A post shared by Анастасия👑 (@_just__queen_) on