Foto: Krievijas estrādes spīdeklis Valērijs Ļeontjevs pāris mēnešu laikā strauji notievējis

1 komentārs
Foto: Krievijas estrādes spīdeklis Valērijs Ļeontjevs pāris mēnešu laikā strauji notievējis
INSTAGRAM

71 gadu vecais Krievijas dziedātājs Valērijs Ļeontjevs vienmēr rūpējies par savu fizisko formu, kā nekā vairums viņa priekšnesumu balstās uz šova elementiem – deju, kas prasa labu fizisko sagatavotību. Pēdējo mēnešu laikā mūziķis ieguvis perfektas ķermeņa apries ar kurām lepojas!

Ļeontjevs notievēšanas augļus nodemonstrēja brauciena laikā uz Dubaiju, kur pozēja kopā ar kādu daiļu fani.

Mūziķis gandrīz visu pandēmijas laiku pavadījis Amerikā, kur Maiami viņam ir māja ar plašu dārzu. Tāpēc Leonīds neapmeklēja šovbiznesa ballītes un nebija aktīvs savā saviesīgajā dzīvē.

Notievēšana notikusi Amerikā. Mūziķis nav bijis aktīvs sociālajos tīklos, tāpēc notievēšanas rezultāts pamanīts uzreiz un izsaucis tik daudz pārsteigumus!

Uz pāris dienām dziedātājs bija ieradies Maskavā, lai ierakstītu jaunu hitu, un tad devies darba braucienā uz Dubaiju. Tālāk mūziķis plāno atgriezties Amerikā, bet decembrī doties uz Krieviju.

“Viņš sākumā mazliet pieņēmās svarā un tad zaudēja astoņus kilogramus. Nav nekāds diētas noslēpums. Valērijs katru dienu sporto, pareizi ēd, cenšas ievērto režīmu. Viņš jau sen atteicies no sliktajiem ieradumiem un jūtas lieliski,” Krievijas presei mūziķa notievēšanu komentē viņa menedžeris.