Foto: ekstravagantā ukraiņu ”influencere” demonstrē ķirurģiskā ceļā iegūto ”sešpaku”

132 komentāri
Foto: ekstravagantā ukraiņu ”influencere” demonstrē ķirurģiskā ceļā iegūto ”sešpaku”
INSTAGRAM

Ukraiņu ”influencere”, psiholoģe, šova “Від пацанки до панянки” dalībniece Anastasija Pokrišuka aizraujas ar mākslīgo skaistumu. Kopš pēdējām operācijām pagājuši vairāki mēneši, un Anastasija demonstrē jaunos uzlabojumus.

Pirms diviem mēnešiem ”influencere” bija atkārtoti devusies uz Turciju, kur no visām ķermeņa zonām atsūkusi taukus, tos vēlāk ievadot pēcpusē, lai iegūtu apaļu dupsīti. Tāpat uz vēdera mākslīgi izveidoti ”kubiki” jeb ”sešpaka”.

Ekstravagantā ukraiņu ”influencere” turpina pārvērtības! Šoreiz cīņa par ”perfektu” ķermeni

Ukrainas lielāko vaigu kaulu īpašniece parāda, kā izskatījusies 18 gadu vecumā

Jaunie uzlabojumi rada ilūziju, ka skaistais, tvirtais, seksīgais ķermenis iegūts, pateicoties ilgām stundām sporta zālē, ko papildina veselīgs ēdiens.

Anastasija bieži vien atbalstītājiem uzsver, ka mīl garšīgi paēst, netiek smādēti arī ātro ēstuvju produkti, tāpat viņa nevēlas tērēt savu laiku sportam, ja to var veltīt citām lietām.

Sociālajā tīklā “Instagram” Anastasija ievietojusi fotogrāfiju un video, izrādot “sešpaku” un tauku atsūkšanas rezultātu.

Sieviete pozē populāras ukraiņu dizaineres radītā apakšveļā, uz veļas izvietotās ķēdes piešķir viņas tēlam neķītruma “piegaršu”, papildus seksapīlu.

”Cik es esmu skaista!” Kadru paraksta Anastasija.

Kā nākamais uzlabojums Nastjas sarakstā ir redzes lāzerkorekcija, kam pievienosies vēl citi vizuālā izskata uzlabojumi.

Ieraksta komentāros daudzi sajūsminās par sievietes skaistumu, apņēmību uzlabot savu izskatu līdz iedomātajam ideālam, bet ir tādi, kuri nosoda šo sajūsmu, liekot noprast, ka Nastjai ir problēmas ar sevis pieņemšanu.

Ekstravagantā ukraiņu ”influencere” publisko kārdinošus foto, kuros redzama topless

132 komentāri