Foto: baumo par ”Neglītā pīlēna” zvaigznes Nellijas Uvarovas grūtniecību

1 komentārs
Foto: baumo par ”Neglītā pīlēna” zvaigznes Nellijas Uvarovas grūtniecību
YOUTUBE

Aktrise, seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne Nellija Uvarova, kopā ar aktieriem Denisu Švedovu un Alekseju Borodinu viesojās televīzijas šova filmēšanā. Skatītāju uzmanību izpelnījās, ne aktieru stāsti par teātri, bet gan Nellijas izskats.

Pirms 15 gadiem Nellija kļuva populāra, pateicoties dalībai seriālā “Не родись красивой”, jeb ”Neglītais pīlēns”. Vēlāk sieviete varēja izvēlēties jebkuru lomu seriālos, filmās, bet priekšroku deva darbam teātrī, ne slavai un kino.

Sirmi mati un liekais svars: kā gadu laikā mainījusies seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne Nellija Uvarova?

View this post on Instagram

A post shared by @zvezdnyi_stile__

Nellija kopā ar skatuves kolēģiem viesojās raidījumā “Вечерний Ургант”, aktrise izvēlējās tērpties gaiši zilas krāsas kleitā un baltā jakā, tēlu viņa papildināja ar rozā krāsas kurpēm.

Šogad aktrise jau šokēja fanus, pateicoties faktam, ka vairs nekrāso matus, bet priecājas par dabas doto sirmumu, šoreiz atbalstītāji ir pārsteigti par Nellijas auguma aprisēm.

Sieviete nodemonstrē, ka ir ļoti pieņēmusies miesās, vai, varbūt – gaidāms pēcnācējs?

Teātra zvaigznes tērps neļauj pilnībā saprast, vai pie korpulentuma nav vainojama grūtniecība – saglabājas noslēpums.

Lai vai kā, vairums no faniem fotogrāfijas komentāros atzīst, ka Nellija  ir no tām sievietēm, kuru korpulentums tikai izdaiļo.

”Neglītais pīlēns” zvaigzne nekomentē baumas par grūtniecību. Viņa ir laimīgi precējusies ar aktieri Aleksandru Grišinu un audzina divus pēcnācējus. Arī Uvarovas teātra kolēģi atsakās no komentāriem.
1 komentārs