”Esmu pateicīga visiem ”mēsliem”, kas notikuši ar mani.” Krievijas pārstāve ”Eirovīzijā” par savu dzīvi

7 komentāri
”Esmu pateicīga visiem ”mēsliem”, kas notikuši ar mani.” Krievijas pārstāve ”Eirovīzijā” par savu dzīvi
EBU / THOMAS HANSES

Krieviju ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā pārstāv ekstravagantā dziedātāja Maniža. Uzvara nacionālajā atlasē izsauca uz mūziķi raidītus naida un pārmetumu vārdus, bet sieviete par to nebēdā – viņa bija rēķinājusies ar reakciju. Maniža pastāsta par sevi.

Kad kļuva zināms, ka Maniža ar dziesmu ”Russian woman” pārstāvēs valsti prestižajā dziesmu konkursā, daudzi neslēpa savu nepatiku.

Ar ”sarkanā paklāja” pasākumu atklāts ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss

Video: Lietuvas pārstāvji ”Eirovīzijā” viesnīcas gaitenī sarīko jautru zibakciju

Iedzīvotāju, estrādes zvaigžņu sašutums panāca to, ka Valsts domē tika iztirzāti dziesmas vārdi – ar mērķi saprast, vai netiek aizvainoti cilvēki.

Maniža Krievijas presei neslēpj, ka bijusi gatava tādai reakcijai. Viņa uzskata, ka naidnieku uzvedība ir izskaidrojama.

”Bērna reakcija uz aizrādījumiem un pārmetumiem ir aizsardzība. Tikai ar laiku mēs iemācamies ieklausīties. Esmu droša, ka dziesmai ”Russian woman” ir tieši tāds pats efekts,” tā Maniža.

Mūziķe domā, ka hits rada diskomfortu tiem, kuri vārdos saskata sevi un nevēlas atzīt, ka iejaukties citu likteņos nav pareizi.

Uz dziedātājas daiļradi savu nospiedumu atstājis dzīves laikā piedzīvotais. Tadžikistānā notiekošā pilsoņu kara laikā Manižas ģimene zaudēja māju. Vecāki izlēma par pārvākšanos uz Maskavu, kur viss bija jāsāk no nulles.

”Radošums ir cilvēka dvēsele atspulgs. Nepazīstu cilvēkus, kuri nebūtu piedzīvojuši problēmas. Katram ir savs sāpju slieksnis. Esmu pateicīga visiem ”mēsliem”, kas notikuši ar mani. Grūtības mani ir iemācījušās novērtēt patiesās vērtības. Zinu savu panākumu cenu un novērtēju to, kas man dots. Apzinos, ka vienā momentā var pazaudēt visu,” skaidro Maniža.

Novērtē! Samantas Tīnas otrais mēģinājums uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves

7 komentāri