”Es biju iemīlējusies!” Transpersona pastāstījusi par attiecībām ar aktrisi Renātu Ļitvinovu

Pievienot komentāru
”Es biju iemīlējusies!” Transpersona pastāstījusi par attiecībām ar aktrisi Renātu Ļitvinovu
INSTAGRAM

Par jaunākā Ksenijas Sobčakas šova “Осторожно, Собчак!” varoni kļuvusi transpersona, sabiedrības dāma Nataša Maksimova, kura iekļuva šovbiznesa vidē, jo vairākus gadus darbojusies kā aktrises Renātas Ļitvinovas asistente.

Nataša veica revolūciju Krievijas modes pasaulē, kļūstot par pirmo transpersonu, kura rotājusi glancēta modes izdevuma vāku.

Tas sievietei palīdzējis nostiprināt savas pozīcijas šovbiznesa vidē pēc tam, kad viņa pametusi darbu slavenās aktrises paspārnē.

Sobčaka centās noskaidrot, kādas tad īsi attiecības saistīja Natāliju un Renātu, kāpēc beigusies vairāku gadu sadarbība.

”Nemīlu vārdu – asistente, tas ir īpatnējs, labāk skan vārds – kompanjone. Monarhijas laikā nebija apkaunojums, bet tieši otrādi – pagodinājums, būt par kādas dāmas goda kalponi. Jā, es biju Renātas goda kalpone, ar ko es lepojos,” Sobčakai atklāja Natālija.

Natālija arī uzsvēra, ka Ļitvinova maksājusi maz, aptuveni divus tūkstošus eiro mēnesī. Tātad strādājusi viņa vairāk labās attieksmes, ne naudas dēļ.

Par aktrises personīgo palīdzi Natālija nostrādāja no 2014. gada līdz 2019. gada beigām.

Par darba attiecību izbeigšanu sieviete runā nelabprāt, bet atzīst, ka starp viņu un aktrisi izcēlies konflikts.

”Šķirties bija ļoti grūti. Es biju iemīlējusies viņā un man ir smagi joprojām. Es viņu ļoti stipri mīlu,” šovā atzīstas bijusī palīdze.