Ekstravagantais Saša Špaks pēc mēneša ilgām attiecībām izšķīries no mīļotās

26 komentāri
Ekstravagantais Saša Špaks pēc mēneša ilgām attiecībām izšķīries no mīļotās
INSTAGRAM

Populārais Krievijas ”influenceris” Saša Špaks, kurš maina savu vizuālo izskatu ar tetovējumu un implantu palīdzību, vasaras sākumā izšķīrās no sestās sievas un izveidoja attiecības ar kādu Diānu. Nu jaunā sieviete paziņo, ka viņu romāns beidzies.

Pēc šķiršanās Saša un Diāna saglabājuši draudzīgas attiecības un ir vienisprātis, ka nav piemēroti viens otram.

Krievijā populārais ”influenceris” Saša Špaks sesto reizi izšķīries un atradis jaunu mīlu

Foto: INSTAGRAM

”Sākumā mēs vienkārši sarunājāmies, tas bija lieliski, jautri, interesanti, mēs iepazinām viens otru. Tad notika traģēdija, vecmāmiņa, kura mani uzaudzināja, nokļuva slimnīcā un Saša mani atbalstīja. Tas manī radīja jūtas pret viņu, jutu, ka līdzās ir cilvēks uz kuru varu paļauties, starp mums bija simpātijas un daudz pozitīvu emociju,” atzīstas Diāna.

Sieviete domā, ka attiecības neizdevās, jo viņi pārāk ātri sāka dzīvot kopā, neizbaudot randiņu periodu un līdz galam – neiepazīstot vienam otru.

”Nevēlos stāstīt par mūsu konfliktiem. Mēs izšķīrāmies. Neesmu publisks cilvēks, nevajag mani salīdzināt ar Sašas bijušajām. Mēs pielikām punktu. Mana privātā dzīve nekādā mērā nav saistīta ar viņa dzīvi. Kāds ir iemesls? Nebiju gatava publikas viedoklim, negācijām, nedomāju, ka visa mūsu dzīve būs kā uz paplātes. Mani tas salauza,” paziņo Diāna.

Saša ir nelaimīgs par kārtējo neveiksmi mīlestībā un centās atgūt Diānu, bet jaunā sieviete nevēlas neko kopīgu ar ”influenceri”, jo nav gatava dzīvot ”prožektoru gaismā”.

26 komentāri