”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Irina skaidro, ko nevajadzētu darīt savā dzimšanas dienā

2 komentāri
”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Irina skaidro, ko nevajadzētu darīt savā dzimšanas dienā
INSTAGRAM

Šovu ”Ekstrasensu skola” un ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Irina Ignatenko nereti sniedz dažādus padomus saviem atbalstītājiem. Šoreiz melnās maģijas piekritēja pastāsta, ko nevajadzētu darīt savā dzimšanas dienā.

Sociālā tīkla ”Instagram” Irina ievieto ierakstu, kurā saka, ka daudzi astrologi, ekstrasensi un ezoterikas speciālisti uzskata, ka savā dzimšanas dienā cilvēks ir visievainojamākais un visjūtīgākais.

Irina uzsver, ka dienā, kad esam dzimuši, esam visuzņēmīgākie pret maģiskām iedarbībām. Tāpēc nevajag atstāt novārtā zīmes un tradīcijas.

Irina nosauc lietas, kuras nevajadzētu darīt savā dzimšanas dienā:

Nedrīkst neko aizņemties. Īpaši sāli un cukuru no kaimiņiem.

Nedrīkst sniegt ubagiem žēlastības dāvanas un jebkādā veidā nodarboties ar labdarību. Tā var atdot otram savu laimi.

Nedrīkst jubileju svinēt pirms lielā notikuma. Tas saīsina dzīvi.

Nedrīkst kontaktēties ar ļauniem vai smagi slimiem cilvēkiem.

”Šo cilvēku enerģētika dzimšanas dienā ir īpaši bīstama. Ja no tā nav iespējams izbēgt, tad jāizmanto sudraba rotas, tās pasargā no negatīvā,” tā Irina.

Šajā dienā īpašu spēku iemanto tev pateiktie vēlējumi, apsveikuma vārdi un pat par tevi domātās domas. Jāizvairās no personām, kuras nav augstās domās par tevi.

Cipari – 9,13,18,21,51,99 un 100 – nesniegs neko labu. Jāaicina viesi uz svinībām gudri, lai viesu kopskaits nebūtu neviens no šiem cipariem. Ja paliec tik vecs kā kāds no šiem skaitļiem uz tortes jāliek vairāk vai mazāk svecītes, bet ne cipars, kas apzīmē kādu no šiem skaitļiem.

Nedrīkst iznest atkritumus, pat ja sasisti trauki, pilna miskaste, vai vēlme atbrīvot skapī vietu – nedrīkst. Nejauši kopā ar atkritumiem var ”izmest” savu laimi.

Nekritizē sevi, nedomā par slikto, nepārdzīvo – negatīvas emocijas var izbojāt turpmāko dzīvi.

Svini dzimšanas dienu jaunā apģērbā.

2 komentāri