Šova “Ekstrasensu cīņas” vadītājs Sergejs Safronovs pieķerts kukuļņemšanā un atlaists

97 komentāri
Šova “Ekstrasensu cīņas” vadītājs Sergejs Safronovs pieķerts kukuļņemšanā un atlaists
INSTAGRAM

Pēdējās dienās internetā atrodama dažāda informācija par šovu “Ekstrasensu cīņas” un vienu no vadītājiem, iluzionistu Sergeju Safronovu. Izrādās, šova vadītājs ņēmis naudu par dažādām norādēm, kas palīdzējušas ekstrasensiem izpildīt uzdevumus. Telekanāls “ТНТ” atklājuši nelikumības un atlaiduši iluzionistu.

Ekstrasense Alīna Berdiša savākusi informāciju, kas parāda Sergeja darbības šova aizkulisēs.

52 gadus vecā šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne ceturto reizi kļuvusi par māmiņu

”Ekstrasensu cīņas” dalībniece paziņo, ka viņas vecākais dēls ir nedziedināmi slims

“Man ir sarunu ieraksti, bankas pārskaitījumu kvītis, īsziņas un pārdotie uzdevumi,” Youtube kanālā izstāstījusi ekstrasense, paziņojot, ka uzvara šovā ir nopērkama.

Iluzionista palīdzība uzdevumu izpildē nav bijis lēts prieks. Par pārbaudījumu, kur jāsajūt, kas atrodas aiz sienas – viņš prasījis 600 tūkstošus rubļu, par cilvēka atrašanu bagāžniekā – 900 tūkstošus rubļu. Katru nākamo etapu viņš novērtējis ar 200 tūkstošiem rubļu. Safronovs apsolījis Alīnai, ka ar viņa palīdzību ekstrasense nokļūs finālā.

Alīna atklāj, ka iluzionists izmantojis viltības. Lai saprastu, kurā automašīnu rindā paslēpies cilvēks, bija jāskatās, kurā rokā viņš tur cilvēkam bagāžniekā piederošo mantu. Toties automašīnas krāsa bija atkarīga no tā, kura pirksta gredzenu viņš groza.

Sergejs ekstrasensiem sniedzis informāciju ne tikai par uzdevumiem un slavenībām, kuras piedalīsies šovā, bet arī par citiem vadītājiem.

Uzzinot par notiekošo, telekanāls “ТНТ” pieņēma vienbalsīgu lēmumu atlaist Safronovu.

” Šovs “Ekstrasensu cīņas” eksistē jau 13 gadus. Raidījuma lielā popularitāte rada arvien vairāk šarlatānus. Viņi vēlas, iekarot savu vietu, bet negodīgiem līdzekļiem. Šova komanda nekad nepakļaujas pārliecināšanai, nereaģē uz draudiem un nesaņem naudu no ekstrasensiem. Sergejs Safronovs ir atlaists no darba, jo centās apmānīt kolēģus, palīdzot izpildīt uzdevumus, kādam no pretendentiem. Konkrētais pretendents 21 sezonas dalībnieku sastāvā neiekļuva.

Visi, kuri vēlas piedalīties šovā – mēs atgādinām, ka filmēšana tiek stingri uzraudzīta, uzdevumu izpildei seko līdzi neatkarīgi eksperti,” telekanāls izteicies paziņojumā izdevumam “СтарХит”.

Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka ir vīrietis