Džigans grezni nosvin dēla jubileju. Repera sieva pastāsta par atvases dzimšanu un komplikācijām

Pievienot komentāru
Džigans grezni nosvin dēla jubileju. Repera sieva pastāsta par atvases dzimšanu un komplikācijām
INSTAGRAM

Pirms gada pasaulē nāca Krievijā populārā repera Džigana un viņa sievas Oksanas ilgi gaidītais dēls. Mazulis piedzima vienā no Maiami labākajām klīnikām. Grūtniecības sākumā modelei bijušas veselības problēmas, tāpat arī zīdainis pēc dzimšanas nogādāts intensīvās terapijas nodaļā.

Krievijas prese raksta, ka par ceturto grūtniecību modele uzzinājusi trešajā grūtniecības mēnesī un bijusi pārsteigta. Viņa un slavenais vīrs nesteidzās ar ceturtā pēcnācēja radīšanu.

Brutālais krievu reperis Džigans iemūžināts ”saldos” ģimeniskos kadros

Grūtniecības sākumā brunetei bijušas veselības problēmas, ārsti atrisinājuši visu, un līdz pat dzemdībām sieviete jutusies lieliski.

”Kad piedzima Dāvids, viņu uz minūti uzlika man uz krūtīm un kaut kur aizveda. Kad pamodos dēls joprojām nebija līdzās un man paziņoja, ka viņš ir intensīvās terapijas nodaļā,” pastatīja 32 gadus vecā modele.

Mediķi veica pārbaudes, kas parādīja, ka puisēnam līdz galam nav attīstījusies viena no plaušām.

”Nevarēju staigāt, nevarēju apciemot dēlu. Vīrs gāja pie mazuļa. Dāvids vienkārši gulēja ar skābekļa masku, katetru, pieslēgts pie aparātiem,” stāsta četru bērnu māmiņa.

Ārsti ne māksliniekam, ne viņa sievai nepaskaidroja, kas notiek ar dēlu, līdz nebija stabilizējuši veselības stāvokli.

Nu mazais Dāvids ir laimīgs kopā ar vecākiem un māsām. Veselības problēmas ir novērstas.

Džigans par godu dēla jubilejai sarīkoja greznas svinības ar foto sienu, atsevišķu spēļu zonu, kurā spēlēties ar automašīnām, divstāvu torti un svecītēm. Zēns saņēma neskaitāmas dāvanas, arī automašīnu, kuru pats var vadīt.

Laimīgie vecāki atzīst, ka meitām uz gada jubileju šādas svinības netika rīkotas. Dāvids ticis pie ballītes, jo ziemā ir maz notikumu un pārim gribējies svētkus.

Džigans un Oksana audzina deviņus gadus veco Arielu, sešus gadus veco Liju, trīs gadus veco Maiju un gada veco Dāvidu.