Dziedātājs Andrejs Gubins: Es mirstu, jau ar vienu kāju esmu zārkā

4 komentāri
Dziedātājs Andrejs Gubins: Es mirstu, jau ar vienu kāju esmu zārkā
YOUTUBE

2021.gadā ir praktiski neiespējami atpazīt reiz populāro Krievijas estrādes zvaigzni, sieviešu mīluli Andreju Gubinu. Mākslinieks cīnās ar prosopalģiju un necer uz izveseļošanos.

47 gadus vecais mākslinieks neslēpj, ka viņam krīt ārā zobi un vairs nefunkcionē kreisā roka. Andreju moka sāpes, kuras neatkāpjas pat ar pretsāpju zālēm. Dziedātājs atzīst, ka pirmās slimības pazīmes parādījušās jau jaunības gados.

”28 gadu vecumā jau bija ļoti sāpīgi, kopš tā laika labāk nav palicis, tikai sliktāk. Es pakāpeniski mirstu, jau ar vienu kāju zārkā. Man nav bail nomirt, vēlos aiziet no dzīves pēc iespējas ātrāk. Ziniet, kas man nepatīk? Ne tas, ka laimi neesmu izjutis, bet gan tas, ka neizjutīšu, tas ir skumji,” Andrejs.

Daudzi uzskata, ka mākslinieks ir izdomājis slimību, lai slēptu alkohola atkarību un no tā izrietošās veselības problēmas.

”Jā, reizēm es iedzeru, bet iedzert un piedzerties ir dažādas lietas. Nekad neesmu dzēris vairākas dienas pēc kārtas, nesaprotu, kur cilvēki ņem izturību tādam alkohola patēriņam?! Es dzeru aptuveni reizi divās nedēļās un mazos daudzumos,” mūziķis taisnojas, ka nav alkoholiķis.

Pagājušajā gadā Andrejs pārvācās uz dzīvi Ēģiptē un klimata maiņa uzlaboja viņa veselības stāvokli. Septembrī dziedātājs atgriezās Krievijā, bet kā baumo – skaistas meitenes kompānijā. Andrejs to noliedz, sakot, ka nedomā par attiecībām.

”Nav dzīvē nekā – nauda, slava, sievietes, kā dēļ būtu vērts ciest šīs sāpes. Pat pati dzīve nav tā vērta,” skumji paziņo Andrejs.

4 komentāri