Dziedātājas Maksim menedžere: Nezinu, sarunājas viņa vai ne. Stāvoklis joprojām ir smags

0 Komentāru
Dziedātājas Maksim menedžere: Nezinu, sarunājas viņa vai ne. Stāvoklis joprojām ir smags
YOUTUBE

Jau otro mēnesi Krievijas dziedātāja Maksim atrodas slimnīcā. Parādījusies informācija, ka skatuves zvaigznei kļuvis labāk un ārsti izveduši viņu no medikamentozās komas. Maksim menedžere skaidro, vai dziedātāja sarunājas.

Maksim menedžere lūdz nepārsteigties ar secinājumiem. Pati viņa nav sazinājusies ar mūziķi, jo tas ir aizliegts.

Publiskots video no dziedātājas Maksim koncerta, kurā viņa redzama īsi pirms hospitalizācijas

Dziedātāja Maksim nākusi pie samaņas un sazinās ar žestu palīdzību

Informāciju, par slavenības veselības stāvokli viņai paziņo medicīnas personāls.

”Nezinu, sarunājas viņa vai nē. Esmu kontaktējusies tikai ar ārstiem. Stāvoklis jebkurā situācijā uzskatāms par smagu,” tā menedžere.

Sieviete neslēpj, ka Maksim veselības stāvoklis vērtējams kā nestabils, ārsti viņu izvada un pēc laika atkal ievada medikamentozajā komā.

”Viņu izvada no medikamentozās komas, vadoties no rādītājiem. Ja viņa jūtas normāli, tad ir pie samaņas, ja pēkšņi jūtams, ka organismam nepieciešama atpūta, viņu atkal ievada komā. Maksim stāvoklis visu laiku mainās,” tā menedžere.

Estrādes zvaigznes labā roka uzsver, lai pilnībā izveseļotos rehabilitācijas posmā Maksim būs nepieciešami vairāki gadi, lai plaušas pilnībā atjaunotos.

Maksim tika nogādāta slimnīcā pēc koncerta Kazaņā. Pirms tam mūziķe jutās slikti, bet neatcēla uzstāšanos. Drīz vien veselības stāvoklis pasliktinājās un viņu nogādāja slimnīcā ar pneimoniju, kas skārusi 40% plaušu.

0 Komentāru