Dziedātāja Slava atzinusies, ka reiz pametusi 68 gadus veco vīru, jo ieskatījusies jaunā dejotājā

Pievienot komentāru
Dziedātāja Slava atzinusies, ka reiz pametusi 68 gadus veco vīru, jo ieskatījusies jaunā dejotājā
INSTAGRAM

Krievijas prese raksta, ka pirms divdesmit gadiem dziedātāja Slava sākusi tikties ar uzņēmēju Anatoliju Daniļičkimu. Pāris joprojām ir kopā, neskatoties uz solīdo gadu starpību – 28! Vienā no pēdējām intervijām mūziķe atklāti pateikusi, ka reiz pametusi mīļoto, jo ieskatījusies jaunā dejotājā.

Intervijā Slava stāsta, ka iepazinusies ar Anatoliju restorānā, vīrietis pievērsis viņai uzmanību, bet viņa sajūsminājusies par kunga galantumu. Gadu starpība nav mulsinājusi slavenību, viņai vienmēr patikuši vecāki, gudrāki vīrieši.

Slavu nemulsināja arī fakts, ka uzņēmējs tajā laikā bija laulībā, jo viņš vairāk nedzīvoja ar sievu kā precēts pāris.

Mūziķe uzsver, ka savā civilvīrā iemīlējusies uzreiz, jo attiecības jau no pirmajām dienām bijušas vieglas un jautras.

Mīlnieku attiecības attīstījās harmoniski, un viņi bija ļoti laimīgi veselus piecus gadus. Šovbiznesa zvaigzne nenoliedz, ka vīrs palīdzēja viņai finansiāli, deva iespēju attīstīt karjeru, nokļūt uz lielās skatuves.

Tomēr bija periods, kad Slava izlēma aiziet no ģimenes, jo domāja, ka iemīlējusies jaunā dejotājā. Romāns ilga gadu, līdz Slava sapratusi, ka tomēr mīl Anatoliju.

Arī Anatolijs jau bija uzsācis attiecības, bet izlēma dot māksliniecei otro iespēju – pāris mīlestībā “peldas” joprojām!

Mīlnieki audzina kopīgu meitu Antoņinu, Slavai ir arī meita no iepriekšējām nopietnajām attiecībām – 21 gada vecā Aleksandra.

Neskatoties uz to, ka pati Slava Anatoliju sauc par savu vīru – viņa nekad nav bijusi laulībā un nedomā oficiāli sareģistrēties.