Diennakts vilcienā un ārstu kontrole! Maksim devusies uz rehabilitācijas iestādi

0 Komentāru
Diennakts vilcienā un ārstu kontrole! Maksim devusies uz rehabilitācijas iestādi
INSTAGRAM

Vasarā Krievijas estrādes zvaigzne Maksim saslima ar Covid-19 un vairākus mēnešus pavadīja slimnīcā. Dziedātāja devusies uz Krimu, kur izies speciālu rehabilitācijas kursu, kas var dot iespēju pēc pusgada atgriezties uz skatuves.

Pēc mēneša komā un dažādām veselības problēmām, kas radušās pēc slimības – ārsti ir aizlieguši skatuves zvaigznei lidot.

”12 gadus veca bērna ķermenis.” Fani uztraucas par Maksim kalsnajām auguma aprisēm

Ārsts: Pastāv iespēja, ka Maksim nekad neatgriezīsies uz skatuves

Ārsti ieteikuši Maksim iziet rehabilitācijas kursu vietā, kur ir silts klimats, izskatot variantus, sieviete izvēlējusies Krimu.

”Maksim ir devusies uz sev zināmu, siltu, skaistu, komfortablu vietu, kur izies rehabilitācijas kursu. Viņa pārvietojas ar vilcienu, brauciens ilga vairāk nekā diennakti. Visu šo laiku mūziķi uzmanījuši ārsti,”  zvaigznes menedžere.

Rehabilitācijas kurss sastāv no fizioterapijas, elpošanas vingrinājumiem, viņa var pastaigāties, elpot svaigu jūras gaisu.

Dzīvo slavenība viesnīcā, kas atrodas jūras krastā, viesnīcā pieejami vairāki baseini, kas arī palīdzēs Maksim atgūt spēkus.

Ārsti uzmana arī mūziķes ēdienkarti, katru nedēļu, veicot asinsanalīzes un sabalansējot nepieciešamos vitamīnus, uzturvielas.

Mūziķes 6 un 12 gadus vecās meitas palikušas Maskavā kopā ar auklītēm, bet Maksim katru dienu sazinās ar atvasēm. Tieši meitas motivēja estrādes spīdekli teju uzreiz pēc izveseļošanās izrakstīties no slimnīcas, ne palikt vēl nedēļu ārstniecības iestādē, lai uzņemtu spēkus.

Smagi elpo un no jauna mācās staigāt! Dziedātāja Maksim izrakstījusies no slimnīcas

0 Komentāru