”Dāvājiet sievietēm ziedus!” Anna Sedokova izrāda rožu pušķi, kuru viņai uzdāvinājis Jānis Timma

0 Komentāru
”Dāvājiet sievietēm ziedus!” Anna Sedokova izrāda rožu pušķi, kuru viņai uzdāvinājis Jānis Timma
INSTAGRAM

Dziedātāja Anna Sedokova ir laimīgā laulībā ar basketbola zvaigzni Jāni Timmu. Jānis nereti pārsteidz mīļoto ar uzmanības apliecinājumiem, liekot Annai justies īpašai. Mūziķe nodemonstrē sportista dāvāto ziedu pušķi.

”Sievietēm ir vienaldzīgi ziedi, tā saka vīrieši, kuriem ir žēl tērēt naudu savu dāmu priekam. Ir sievietes, kuras mīl margrietiņas, ir sievietes, kuras kolekcionē kaktusus. Ir tādas, kurām patiesi nepatīk ziedi, bet neesmu tādas satikusi,” raksta Anna sociālajā tīklā ”Instagram”.

Sedokova aicina pamest vīriešus, kuri nedāvina rotaslietas un taupa naudu, izvēloties ekonomiskās klases taksometru

Anna Sedokova apraksta savu ideālo dienu: mežonīgs sekss ar vīru Jāni

Mūziķe kopā ar vīru devusies pēc dēla uz bērnudārzu. Jānis kur pazudis un atgriezies ar lielu ziedu pušķi. Anna neslēpj, ka bijis ļoti patīkami. Viņi kopā ir vairākus gadus, bet Jānis neaizmirst par romantiku un pārsteigumiem.

”Nav būtisks pušķa izmērs, protams, ja ir liels, ir labi. Reizēm arī vidēja izmēra pušķis ir labāks nekā nekāds,” tā Anna.

Vēlāk viņi iegājuši veikalā un pārdevēja gandrīz noģībusi, bet vīrietis ar sievieti, kuri stāvējuši rindā, neveikli nolaiduši acis. Annai palicis žēl dāmas un citu sieviešu, kurām vīrieši nedāvina ziedus. Mūziķe nesaprot, kāpēc kungi tā rīkojas, jo ziedi nav nemaz tik dārgi!

“Es viņai būtu uzdāvinājusi savu pušķi, bet to dāvāja mans mīļotais un tā nedrīkst. Katrai sievietei līdzās jābūt tādam vīrietim, kurš apzinās, ka ziedi nav mūžīgi, bet skaistā mirkļa radītās atmiņas tādas ir. Tā kā – dāvini. Obligāti dāvini. Ja uzskati, ka dāvināt ziedus nevajag, dāvini briljantus, tie nenovīst,” pamāca Anna.

0 Komentāru