Daudzbērnu tēvs atzīstas, ka vēl pirms attiecībām ar aktrisi Anastasiju Makejevu krāpis savu sievu

0 Komentāru
Daudzbērnu tēvs atzīstas, ka vēl pirms attiecībām ar aktrisi Anastasiju Makejevu krāpis savu sievu
INSTAGRAM

Uzņēmējs Romāns Malkovs ilgi klusēja par attiecībām ar aktrisi Anastasiju Makejevu, sievas pamešanu un alimentu nemaksāšanu četriem bērniem. Nu vīrietis atklāj vairākas savas dzīves šķautnes, neslēpjot, ka vēl Slovēnijā bijis neuzticīgs bijušajai sievai.

Krievijas presei daudzbērnu tēvs paziņo, ka viņa un bijušās sievas Svetlanas attiecības jau sen bija tālu no ideāla. Laulātais pāris praktiski gadu dzīvoja šķirti, bet zem viena jumta.

Smiešanās par neauglību, bērna ”piekukuļošana” un bezmaksas šampanietis! Jaunākās peripetijas aktrises Anastasijas Makejevas dzīvē

”Sarīkojuši balagānu!” Aktrise Anastasija Makejeva atbild uz pārmetumiem par ģimenes izjaukšanu

Romāns atklāj, ka viņam arī Slovēnijā bijusi mīļākā, par kuras eksistenci zinājusi sieva.

”Neesmu auns, mani aizvilt nav iespējams. Ar bijušo sievu man attiecību nav jau daudzus gadus. Slovēnijā man bija cita sieviete un mēs dzīvojām kopā, visus tas apmierināja,” tā Romāns.

Vīrieša paziņojums daudziem ir negaidīts, jo Svetlana aprakstīja ģimenes idilli. Sieviete stāstīja, ka līdz vīra braucienam uz Krieviju, viņu attiecības bijušas ideālas.

Četru bērnu māte uzsvēra, ka laulību izjaukusi aktrise, jo vīrs ar viņu Maskavā uzsācis romānu. Teātra zvaigznes mīļotais domā, ka Anastasija šajā situācijā cieš bez iemesla.

”Tādas rūpes, mīlestību es nekad neesmu saņēmis. Tas viss man ir tikai pateicoties mīļotajai Nastjai. Vēl svētāku, labsirdīgāku, godīgāku cilvēku grūti iedomāties,” skaidro Romāns.

Mīlnieki plāno kāzas. Romāns bildināja Nastju, esot laulībā ar Svetlanu, bet aktrisi tas nemulsināja. Makejeva atzinusies, ka vēlas mīļotajam dāvāt vēl vienu pēcnācēju.

Aktrise Anastasija Makejeva, kura no ģimenes aizvīla daudzbērnu tēvu, atklāj, kāpēc nevar palikt stāvoklī

0 Komentāru