Dana Borisova apstiprina, ka internetā ”noplūdis” video, kurā viņa redzama veicam seksuālas darbības

8 komentāri
Dana Borisova apstiprina, ka internetā ”noplūdis” video, kurā viņa redzama veicam seksuālas darbības
INSTAGRAM

44 gadus vecā televīzijas šovu zvaigzne, raidījumu vadītāja Dana Borisova atzinusies, ka internetā noplūdis video, kurā viņa redzama veicam seksuālas darbības. Skandalozā personība nemēģināja noliegt acīm redzamo, vien piebilda, ka tā ir viņa no “iepriekšējās dzīves”.

Krievijas prese raksta, ka jaunā skandālā iekļuvusi Dana Borisova, šoreiz interneta dzīlēs nokļuvis video, kurā viņa redzama pašapmierinoties.

Dana Borisova paziņo, ka krāpusi bijušo vīru un nezina, kurš ir patiesais meitas tēvs

Video: Dana Borisova koriģē krūtsgalus, veicot areolu ”aptetovēšanu”

Intīmajā video Dana glauda savus apaļumus, izrādot ķirurģiski uzlabotās formas, vēlāk rokas ceļo zemāk un zemāk pa ķermeni, bet tā arī nesasniedz intīmo zonu, atstājot to noslēpumā.

”Meitene erotiskajā video esmu es. Video uzņemts pirms septiņiem gadiem. Tas bija laiks, kad aktīvi lietoju narkotikas,” tā Dana.

Dana arī piebilst, cik ļoti šo gadu laikā ir mainījusies – viņai ir jauna frizūra, viņa nelieto apreibinošas vielas, viņa ir veselīga dzīvesveida piekritēja, toties video ir redzama Dana no “iepriekšējās dzīves”.

Šovu zvaigzne pieņem savu pagātni, nekaunas no tās, jo saprot, bez pagātnes tagadne nebūtu tādu, kāda ir tagad.

Par erotisko video skaistule nebēdā, jo tas uzņemts pirms daudziem gadiem un viņas acīs ir zaudējis aktualitāti. Sievietei ir vienalga, ja atbalstītāji vēro viņu seksuālās darbībās.
8 komentāri