”Comedy Woman” zvaigzne paziņo, ka pati vairāk nespēs dzemdēt

Pievienot komentāru
”Comedy Woman” zvaigzne paziņo, ka pati vairāk nespēs dzemdēt
INSTAGRAM

35 gadus vecā humoriste, šova ”Comedy Woman” zvaigzne Marija Kravčenko ar šausmām atceras savu grūtniecību. Slavenības meita piedzima pirms laika – mātei un meitai radās veselības problēmas.

Marija ir pieradusi izklaidēt atbalstītājus, tāpēc par problēmām viņa runā ļoti reti. Izejot sabiedrībā vai publiskojot ierakstus sociālajos tīklos, humora zvaigzne ir jautra, dzīvespriecīga. Tieši tāpēc fani bijuši šokēti, uzzinot faktus par viņas grūtniecību un komplikācijām.

Drosmīgi foto: ”Comedy Woman” zvaigzne parāda, kā izskatās hroniskās slimības skartā seja

”Man bija smaga toksikoze. Varēju ēst tikai saldētus ķiršus un reizēm griķus. Tā turpinājās septiņus mēnešus. Vienalga – pieņēmos svarā par vairāk nekā 20 kilogramiem,” izteicās humora zvaigzne ”Youtube” raidījumā “Эмпатия Манучи”.

Meitenīte piedzimusi neiznēsāta, sākās jaunas problēmas. Mazulītei nebija līdz galam attīstītas plaušas un bija slimas aknas. Nu Marijas atvase ir vesela un laimīga!

Pašai zvaigznei arī radās problēmas ar veselību. Viņa pēc dzemdībām sāka iet uz fitnesa zāli, lai atgūtu slaido augumu – ātri vien izdevās notievēt, bet vēders negribēja pazust.

”Izlasīju internetā, ka ir tāda diastāze, tas atbilda maniem simptomiem, tāpēc devos pie ārsta. Ātri vien nokļuvu uz operācijas galda, jo pastāvēja iespēja, ka zarnas “iekritīs” vēdera dobumā. Mani visādi šuva, saveda kārtībā. Nu manī ir metāla siets, kas nozīmē, ka varu palikt stāvoklī, bet iznēsāt bērnu nevaru, viņam tur vienkārši nepietiktu vietas,” skaidro Marija.

Humoriste ar vīru reizēm runā par ģimenes papildinājumu, bet tas ir iespējams tikai, ja mazuli iznēsā surogātmāte. Pagaidām Marijai nav vēlēšanās, lai ģimenē ienāk otrs bērns.