Buzovas bijušā līgavaiņa Davas viena no pagātnes meitenēm: Viņš man ”skaloja” smadzenes

1 komentārs
Buzovas bijušā līgavaiņa Davas viena no pagātnes meitenēm: Viņš man ”skaloja” smadzenes
INSTAGRAM

Pagājušās nedēļas izskaņā kļuva zināms, ka romantiskās attiecības izirušas dziedātājai Olgai Buzovai un reperim Dāvidam Manukjanam jeb Davai. Dejotāja, ar kuru Dava satikās kādu laiku pirms Buzovas, neklusē, bet izsaka savu viedokli, dalās pieredzētajā!

Pirms attiecībām ar slaveno mūziķi ”influenceris” baudīja mīlestību kopā ar dejotāju Valēriju Agikjanu, kurai nepatīk, ka viņas labais vārds tiek nomelnots.

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Olga Buzova paziņo, ka bijušais viņu sitis un krāpis ar prostitūtām

Jubilejas ballītē Buzova izplūst asarās, toties Dava paziņo, ka Olga ir ”noiets etaps”

Pāris izšķīrās, jo viņiem ir pārāk atšķirīgs skatījums uz dzīvi. Pēc šķiršanās bijušie mīlnieki nesazinājās.

Krievijas presei jaunā sieviete atklāj, ka sākumā viņiem bijušas perfektas attiecības, Dava bijis uzmanīgs un rūpējies par viņu. Vēlāk reperis sācis psiholoģiski ietekmēt dejotāju.

”Viņš sāka man ”skalot” smadzenes. Dejas tā ir netiklība, politika, tu neko nesasniegsi un nespēsi pienācīgi nopelnīt. Tev jābūt mājsaimniecei. Sapratu, ka jābēg no cilvēka, kurš netic maniem spēkiem un uzskata, ka neesmu pelnījusi panākumus,” stāsta Valērija.

Valērija vēlas, lai Dava liek viņu mierā, lai beidz viņas vārdu pieminēt intervijās, lai beidz izlikties par cietēju.

Dejotāja ar ”influenceri” kādreiz bija konkurenti balles deju čempionātos. Tā kā viņa ar savu partneri nekad nezaudēja reperim, tad neuzskata, ka konkurence bijusi liela.

Valērija uzsver, ka nav apvainojusies uz Davu, bet domā, ka viņš ir palicis pusaudža vecumā, vai arī cenšas celt savus reitingus, nomelnojot viņu.

Šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībnieki paredzēja Olgas Buzovas neveiksmi attiecībās un brīdināja viņu