”Bija sāpīgi, sirds lūza.” Potaps pastāsta par pirmās sievas pamešanu un iemīlēšanos Nastjā Kamenskā

1 komentārs
”Bija sāpīgi, sirds lūza.” Potaps pastāsta par pirmās sievas pamešanu un iemīlēšanos Nastjā Kamenskā
INSTAGRAM

Reperis Potaps neslēpj, ka šķiršanās no bijušās sievas Irinas Gorovas bijis īsts pārbaudījums. Mūziķis nav vēlējies aizskart sievietes jūtas, sāpināt viņu, jo tikai viņš pats bijis vainīgs pie tā, ka jūtas izgaisušas un viņš iemīlējies dueta partnerē Nastjā Kamenskā.

2019. gadā Potaps un Nastja svinēja skaistas, greznas kāzas, tādā veidā, apstiprinot savas romantiskās attiecības. Pirms laulību dienas mīlnieki neizrādīja jūtas publiski un nekomentēja baumas.

Grezni foto: Ukraiņu popzvaigzne Nastja Kamenska un reperis Potaps ”šiko” medusmēnesī

Pāra atbalstītāji joprojām atceras, kā uzplaukusi viņu mīlestība, neaizmirstot par to, ka reperis tajā laikā bija precējies.

Potaps ilgi nevilka garumā, iemīloties, uzreiz pateicis Irinai patiesību, nevēloties viņu maldināt, un krāpt, kā nekā laulībā bija aizvadīti 13 gadi.

”Nemoki otru cilvēku, cieni otru un jūsu kopīgi piedzīvoto. Pienāc un pasaki, ka jums neizdodas. Man bija ļoti sāpīgi, sirds lūza. Man pietika spēka to izdarīt. Nu atskatos un saprotu, ka visu izdarīju pareizi. Esmu ļoti laimīgs cilvēks, jo sekoju savai sirdij,”  Potaps.

Pēc šķiršanās Potaps un Irina saglabājuši draudzīgas attiecības, viņi kopā vada producentu kompāniju ”MOZGI” un audzina dēlu Andreju.

Atbalstītāji gaida, kad Nastja dāvās reperim bērnus, mūziķis par to nebēdā, jo apzinās, ka reiz tas notiks. Jāsagaida īstais moments, Dieva svētība. Viņš vēlas kopā piecus bērnus, viens viņam jau ir, atlicis radīt vēl četrus.

Pagaidām mīlnieki velta laiku savām karjerām gan ierakstot jaunas dziesmas, gan attīstot producentu kompāniju.
1 komentārs