”Bija sāpīgi apzināties, ka tuvs cilvēks var nodot un apmānīt.” Muceniece par bijušā vīra sānsoli

4 komentāri
”Bija sāpīgi apzināties, ka tuvs cilvēks var nodot un apmānīt.” Muceniece par bijušā vīra sānsoli
INSTAGRAM

Gandrīz pirms gada aktrise Agata Muceniece izšķīrās no savu bērnu tēva, aktiera Pāvela Prilučnija, kurš viņu krāpa ar aktrisi Miroslavu Karpoviču. Agatai bija grūti tikt pāri krāpšanas faktam, bet viņa atrada sevī spēku, lai sāktu jaunu dzīvi. Tikai nesen bijušie mīlnieki atsāka sarunāties, lai varētu apspriest ar bērniem saistītās lietas.

Krievijas presei Agata atklāj, ka koncentrējas uz darbu un bērnu audzināšanu. Viņa bauda brīvas sievietes statusu, bet apzinās, ka šķiršanās ietekmējusi viņas personību – uzticēšanos cilvēkiem.

Šķiroties no Agatas Mucenieces, Pāvels Prilučnijs pārcietis sirdslēkmi

”45 gadu vecumā sagribēšu dzemdēt!” Agata Muceniece izlēmusi sasaldēt olšūnas

”Biju ļoti atvērts cilvēks, kurš visiem uzticējās. Bija sāpīgi apzināties, ka tuvs cilvēks var nodot un apmānīt. Nu man grūti citiem uzticēties,” tā Muceniece.

Aktrise mācās uz iepriekšējām neveiksmēm skatīties kā uz dzīves mācībām.

”Patiesībā es līdz pēdējam ticēju šim vīrietim. Gribēju vienmēr būt AIZ viņa, domāju, ka tas, ka vienmēr esmu AIZ viņa un atdodu savu enerģiju, panāk to, ka viņam viss izdodas. Viss beidzās, nu man ir jauna dzīve,” tā Muceniece.

Agata ir nopietni pievērsusies karjerai un pieņem dažādu vīriešu uzmanības paliecinājumus, bet par nopietnām attiecībām vēl nevēlas domāt. Muceniece neuzskata, ka jaunas laulības ir veids, kā aizpildīt iekšējo tukšumu.

”Esmu talantīga aktrise, par to man vairāk nav šaubu, lai gan agrāk bija. Laulības laikā sāku sevī šaubīties. Esot līdzās cilvēkam, kurš daudz filmējas un kļūst par zvaigzni, aizmirsu, ka tas bija mans lēmums – būt AIZ viņa. Sāku domāt, ka varbūt tiešām neesmu īpaši talantīga,” atceras Agata.

”Lieli dzimumlocekļi ir sastopami reti.” Agata Muceniece par seksu pēc dzemdībām

4 komentāri