Audzējs remisijas stāvoklī! Zavarotņukas ārstēšanas laikā cietuši viņas iekšējie orgāni

1 komentārs
Audzējs remisijas stāvoklī! Zavarotņukas ārstēšanas laikā cietuši viņas iekšējie orgāni
INSTAGRAM

Seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka jau vairāk nekā divus gadus cīnās ar smadzeņu audzēju. Aktrise ārstējusies klīnikās, izgājusi rehabilitāciju, dažādus ārstniecības kursus. Zvaigznei vienmēr līdzās ir kāds no ģimenes, tāpat no Nastjas tiek slēpts spogulis.

Krievijas presei režisors Anatolijs Demidovs atklāja vairākas nozīmīgas detaļas par sievietes veselības stāvokli.

Seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigznes kaimiņi sašutuši, ka ģimene aktrisi tur ieslēgtu

Bankrots! Ieņēmumu dienests slēdz smagi slimās aktrises Anastasijas Zavarotņukas biznesu

Režisors saka, ka Nastjas slimība jau atkal atrodas remisijas stāvoklī un atveseļošanās gaita ir stabila. Maijā veselības stāvoklis strauji pasliktinājās. Lasi ŠEIT!

”Viņa daudz laika pavada piemājas dārzā – svaigā gaisā. Ģimenes locekļi vai palīdze izstumj viņu pagalmā. Vienu Anastasiju nekad neatstāj un slēpj no viņas spoguli, jo nevēlas sarūgtināt,” tā režisors.

Viens no vīrieša draugiem nesen redzējis Anastasiju pastaigas laikā, viņa nav vēlējusies sarunāties, bet pasmaidījusi un pasveicinājusi. Zavarotņuka atstājusi iespaidu, ka ir vieglā eiforijā.

“Tuvinieki stāsta, ka viņai joprojām ir galvassāpes un pat īslaicīgi ģīboņi, bet sāpes ir daudz mazākas nekā kādreiz. Viņa daudz smaida, sarunājas un interesējas par dzīvi,” tā režisors.

Ekrānu zvaigznes draugs neslēpj, ka viņai nav matu un klāt ir nācis liekais svars. Pie tā visa ģimenes locekļi ir pieraduši un arī pati aktrise cenšas pierast.

“Diemžēl ilglaicīgā ārstēšana, kurā ietilpa divas operācijas, ķīmijterapija, hormonālā terapija un zāļu lietošana, ir atstājusi iespaidu uz Anastasijas iekšējiem orgāniem. Cietusi ir sirds, aknas un nieres. Notiek orgānu ārstēšana. Viņai ir nelielas problēmas ar runāšanu, kustībām un atmiņu,” režisors informē par aktrises ģimenes ilgi glabātajiem noslēpumiem.

1 komentārs