”Atbrauca uz ierakstu, apmetās viesnīcā, un tur mums viss sākās.” Agutins par iepazīšanos un attiecību izveidi ar Varumu

2 komentāri
”Atbrauca uz ierakstu, apmetās viesnīcā, un tur mums viss sākās.” Agutins par iepazīšanos un attiecību izveidi ar Varumu
INSTAGRAM

Pirms daudziem gadiem dziedātājs Leonīds Agutins ieradās pie producenta Jurija Varuma un izteica vēlmi iedziedāt duetu ar viņa meitu Andželiku. Leonīds tajā laikā jau bija zināms dziedātājs, bet tas neatturēja viņu visu izdarīt solīdi, ierasties ar ziedu pušķi un šampanieti.

Krievijas prese raksta, ka 1997. gadā Agutins Jurijam parādīja kompozīciju “Королева”, kuru vēlāk izpildīja duetā ar Andželiku.

”Nedrīkst tik ilgi dzīvot kopā.” Leonīds Agutins komentējis baumas par iespējamo šķiršanos

”Atnesu dziesmu, Varumam patika. Izdzērām divas pudeles konjaka un par visu vienojāmies,” atceras Leonīds.

Muzikālā sadarbība Agutinā ātri vien atmodināja mīlestību, viņš sajūsminājās par Varumas balsi un trauslo, mazo augumu. Viņa ķermeni pārņēmušas ”skudriņas”, kas vienmēr parādījušās, kad tuvumā bijusi Andželika.

Dziedātāja tajā laikā satikusies ar citu vīrieti, tāpēc Leonīdam nācies iekarot viņas sirdi, liekot izvēlēties viņu.

”Uzrakstīju dziesmu “Февраль”, uzreiz sapratu kāda mūs mūzika. Parādīju dziesmu, uzaicināju Andželiku uz Tveru, kur tajā laikā ierakstīju dziesmas. Viņa atbrauca uz ierakstu, apmetās viesnīcā un tur mums viss sākās,” atklāj Agutins.

Mūziķis uzskata, ka sirdij, kura iemīlējusies – viss padodas viegli, gan uzrakstīt dziesmas, gan izpaust jūtas un iekarot mīļoto.

Mīlnieki ir attiecībās no 1997.gada, bet laimīgā laulībā no 2000.gada.