Anna Sedokova atklāj neveiksmīgu attiecību pieredzi: Bijušais bļāva, ka bez viņa es metīšos lejā no balkona un nomiršu

0 Komentāru
Anna Sedokova atklāj neveiksmīgu attiecību pieredzi: Bijušais bļāva, ka bez viņa es metīšos lejā no balkona un nomiršu
INSTAGRAM

Dziedātāja, uzņēmēja Anna Sedokova izgājusi cauri neveiksmīgu attiecību pieredzēm līdz atradusi ideālu otro pusīti un laimīgas attiecībās. Anna neslēpj, ka bijusi attiecībās, kurās mēģināts viņu morāli iznīcināt.

Krievijas prese raksta, ka šobrīd Anna ir laimīgā laulībā ar basketbolistu Jāni Timmu un nepārtraukti stāsta par ģimenes idilli. Pirms Jāņa mūziķei neveicās mīlestībā, viņai ir trīs bērni no dažādiem vīriešiem un visas viņas attiecības beidzās ar skaļiem skandāliem.

Sedokova aicina pamest vīriešus, kuri nedāvina rotaslietas un taupa naudu, izvēloties ekonomiskās klases taksometru

Anna Sedokova apraksta savu ideālo dienu: mežonīgs sekss ar vīru Jāni

Skatuves zvaigzne atzīst, ka viens no bijušajiem viņai ļoti nodarījis pāri, pielietojot psiholoģisku agresiju.

”Ikviens, kurš paceļ roku pret vājāko, ir nelietis. Tādus mīlēt nevar. Mans bijušais kliedza, ka bez viņa es metīšos lejā no balkona un nomiršu. Kā redzat tā nav noticis. Arī ja šodien ir bail, rīt vienmēr būs labāk,” tā Anna.

Anna nenosauca agresora vārdu, tā kā faniem atliek vien minēt, kurš no bijušajiem rīkojies necienīgi. Sedokova bijusi attiecībās ar futbolistu Valentīnu Belkeviču, uzņēmējiem Maksimu Černjavskiju un Artjomu Komarovu un ar dejotāju Sergeju Gumanu. Pēc šķiršanās ar nevienu no vīriešiem viņa nav saglabājusi draudzīgas attiecības.

Par savu laulību ar Timmu Anna ir pārliecināta uz 100%. Sociālajos tīkls viņa bieži runā par Jāņa lielisko attieksmi pret viņu, uzticību un būšanu līdzās. Mūziķe neslēpj, ka viņai un basketbolistam radās jūtas vienam pret otru pirmajā tikšanās reizē un tās bija tik spēcīgas, ka nebija iespējams pretoties.

Pāris sapņo par kopīgu mantinieku, Anna neslēpj, ka vēlētos radīt ceturto bērnu, bet mīlnieki ar to nesteidzas, laika vēl gana.
0 Komentāru