Ani Lorak: mīlestība nav atkarīga no trīs lietām – vecuma, svara un izskata!

12 komentāri
Ani Lorak: mīlestība nav atkarīga no trīs lietām – vecuma, svara un izskata!
INSTAGRAM

2019. gadā ukraiņu dziedātāja Ani Lorak izšķīrās no turku uzņēmēja Murata Nalčadžioglu, šķiršanās iemesls bija vīrieša neuzticība. Mūziķe pastāsta, kā pēc vilšanās mīlestībā un izjukušas laulības redz attiecības un savu ideālo vīrieti.

Ani atzīst, ka jaunības gados bijusi stereotipu valgos un uzskatījusi, ka izredzētā āriene ir pats būtiskākais.

Kā iegūt kārdinošu pēcpusi? Dziedātāja Ani Lorak atklāj savu ikrīta rituālu

Seksīgā Ani Lorak skaidro, vai izlīgusi ar meitas tēvu, kurš viņu krāpa

”Bērnībā un tīņu gados iztēlojos, kā izskatīsies mans vīrietis, cik garš būs, kāds būs balss tembrs. Ko tikai sev galvā ”neuzzīmēju”,” tā Ani.

Vairākkārt attiecībās ”apdedzinoties”, sieviete saprata, ka izskats nav būtisks, ka būtiskāks ir raksturs, darbības un labo īpašību bāze.

”Sapratu, ka īsta mīlestība nav atkarīga no trīs lietām – vecuma, svara un izskata. Izrādās, var mīlēt jaunu un korpulentu, kā arī – vecu un bez matiem. Liekas, viņš ir tik tālu no galvā ”uzzīmētā” ideāla, bet viņam ir tik bagāta iekšējā pasaule, ar viņu ir tik interesanti,” aizdomājas Ani.

Lorak saprot, ka vienmēr ir vēlme, lai līdzās ir ”skaista bildīte”, bet īstie ”dārgumi” atrodas iekšienē.

”Šobrīd man svarīgs ir cilvēka iekšējais piepildījums – viņa kodols, cieņa, spēks, laipnība, dāsnums un inteliģence. Prāts ir ļoti seksīgs,” uzsver Lorak.

Viena no īpašībām, kas seksīgajai mūziķei liek bēgt no vīrieša, ir skopums. Skopums vienmēr izpaužas ne tikai materiāli, bet arī emociju ziņā, neradot ģimenei ne materiālu, ne emocionālu pārpilnību.

“Sievietes enerģija atvērsies tikai līdzās dāsnam, mīlošam un gādīgam vīrietim. Dzīvot pēc senajiem principiem – paciet un iemīlēt, nav vērts. Ja līdzās nav vīrietis, kuru vēlaties redzēt sev līdzas – nevajag cerēt uz pārmaiņām, pieaugušas individualitātes nemainās. Agrāk mūs mācīja ciest, šodien es ar to neesmu mierā! Kāpēc man tas jādara? Man ir jābūt laimīgai, mīlētai, atbildīgai par savu dzīvi,” smaida Lorak.

Ani audzina 10 gadus vecu meitu Sofiju, kura dzimusi laulībā ar turku uzņēmēju. Dziedātāja apzinās, kā bērni uztver vecāku šķiršanos, kā reaģē uz strīdiem un negatīvām emocijām. Tiklīdz mājās iestājas miers, bērni atgūst emocionālo līdzsvaru.

“Ja jums ir bērni, jums jāsaprot, ka galvenais kritērijs bērnu laimei ir laimīga māte. Labākā atmosfēra bērnam ir mīlestība. Kad jūsu dzīvē parādīsies patiesa mīlestība mājā sāks valdīt harmonija,” privātās dzīves noslēpumus atklāj Lorak.

”Aizrāvos ar klubiem.” Ani Lorak bijušais vīrs pirmo reizi komentē pāra šķiršanos

12 komentāri