Andrejs Malahovs: mums ar sievu nav noslēgts laulības līgums

1 komentārs
Andrejs Malahovs: mums ar sievu nav noslēgts laulības līgums
INSTAGRAM

Krievijas sarunu šovu vadītājs Andrejs Malahovs un viņa sieva Natālija nosvinējuši desmit gadus laulībā. Attiecību gadadienā šovmens atklāj, ka pirms tikšanās ar mīļoto nav pat apsvēris iespēju apprecēt kādu no savām draudzenēm.

Krievijas prese raksta, kad Andreju aicina aprakstīt ideālu sievieti, viņš uzreiz aizdomājas par sievu un noraksturo viņu.

”Es ilgi neprecējos, atrados meklējumos, kļūdījos, vīlos. Viņa uzskata, ka ideāls vīrietis ir Džordžs Klūnijs. Es to saprotu, kad cilvēku redzi ekrānā, bet nepazīsti dzīvē, ir daudz vieglāk idealizēt personību un jūsmot par ārieni,” tā Andrejs.

Andrejs domā, ka viņam ir paveicies ar Natašu, kura laulības gadu laikā ir kļuvusi par viņa labo roku un atbalstu.

”Šo desmit gadu laikā, mēs, iespējams, tikai četras reizes sastrīdējāmies un arī tad uz stundu vai divām. Tas nenozīmē, ka starp mums nav bijušas savstarpējas pretenzijas, viss slēpjas audzināšanā un izglītībā,” skaidro Andrejs.

Malahovs dod viedu padomu – labāk nomierināties un visu vēlāk izrunāt, nekā, rīkot skaļas konfrontācijas – uzreiz.

”Sieva atbild par tīrību mājās, viņa uzmana mājkalpotājas. Es varu izteikt tikai kādus mazus aizrādījumus personālam. Naudu mājās nesu es, bet sieva arī strādā, ja viņa vēlas ko iegādāties, bet es uzskatu, ka tas nav nepieciešams, viņa var pirkt par savu naudu,” smejas Malahovs.

Vīrietis piebilst, ka ir tik ļoti pārliecināts par mīļoto un savu laulību, ka apprecoties, netika noslēgts laulības līgums.

1 komentārs