Anastasijas Zavarotņukas meita: Runāt par mammu nav jēgas, tas ir ļoti sāpīgi

0 Komentāru
Anastasijas Zavarotņukas meita: Runāt par mammu nav jēgas, tas ir ļoti sāpīgi
INSTAGRAM

Jau nepilnus divus gadus seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka cīnās ar smadzeņu audzēju. Aktrises ģimene reti sniedz nelielus komentārus par slavenības veselības stāvokli, liekot noprast, ka jautājumi, kas skar aktrisi, nav vēlami.

Anastasijas vecākās meitas Annas sociālo tīklu sekotāji nebeidz viņu izprašņāt par seriāla zvaigzni, lai tikai kaut mazliet uzzinātu, kā klājas visu iemīļotajai aktrisei.

”Ģimene parādīja, ka pati vēlas tikt galā.” Zavarotņukas kolēģe par slavenības veselību

Zavarotņukas draugi uztraucas, kā baumas par vīra neuzticību ietekmēs aktrises veselību

Anna atklāj atbalstītājiem, kāpēc ģimene nevēlas runāt par Anastasiju un kāpēc arī nedomā lauzt klusēšanu.

”Runāt par mammu ir ļoti sāpīgi, baidos ”satricināt gaisu”. Vienkārši lūdzos un ticu. Runāt par to nav jēgas. Man nav vajadzīgs žēlums, es vienkārši vēlos, lai mamma būtu vesela un atrastos man līdzās. Esmu pateicīga ikvienam, kurš mani atbalsta, neuzdodot neskaitāmus jautājumus,” tā Anna.

Lielāko sašutumu aktrises atvasē rada cilvēki, kuri prasa parādīt pēdējā laikā uzņemtu Anastasijas fotogrāfiju. Jaunā sieviete to uztver kā cinismu un takta izjūtas trūkumu.

”Kam jums vajadzīgas fotogrāfijas? Nesaprotu, kāpēc cilvēkus tik ļoti interesē citu bēdas. Labāk paskatieties uz lielu mākslinieku gleznām, varbūt tas kaut nedaudz palīdzēs jūsu emocionālajai attīstībai,” raksta Anna.

0 Komentāru