Anastasijas Zavarotņukas meita Anna komentē runas par vardarbību mātes otrajā laulībā

Pievienot komentāru
Anastasijas Zavarotņukas meita Anna komentē runas par vardarbību mātes otrajā laulībā
INSTAGRAM

Lielu ažiotāžu izpelnījies raidījums “Основано на реальных событиях”, kurā vairākās sērijās tika iztirzāta aktrises, seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigznes Anastasijas Zavarotņukas dzīve.

Raidījumā aktrises kolēģe Viktorija Pjēr-Marī atklāja, ka Anastasijas otrais vīrs, uzņēmējs Dmitrijs Strjokovs bijis īsts ”monstrs”, kurš sitis slavenību.

Atgriešanās sociālajos tīklos! Zavarotņuka parāda, kā mazā meitiņa sveic viņu un vīru kāzu gadadienā

Zavarotņukas vīram izdevies izkļūt no parādiem un nopelnīt naudu slavenās aktrises ārstēšanai

Toties aktrise Lija Voljanskaja pastāstīja, ka viņš aizliedzis Anastasijai strādāt, ierobežojis viņas brīvību, nereti ieslēdzis dzīvoklī un vēlāk sācis sist seriāla zvaigzni un bērns.

”Kad uzzini visus sīkumus – paliek baisi no tā, cik daudzām lietām Anastasijai bija jāiziet cauri. Viņa divpadsmit gadus dzīvoja svešā valstī kopā ar tirānu, kurš sita viņu un bērnus,” viedokli papildina Voljanskaja.

Anastasijas meita Anna, saņemot jautājumu par vardarbību laikā, kad viņas vecāki bija precējušies, paziņo, ka raidījuma filmēšana nav saskaņota ar viņu vai viņas ģimeni.

”Neko nesaskaņo un filmē pilnīgas muļķības,” atklāja Anna kaimiņvalsts preses izdevumam .

Runājot par zvaigznes veselības stāvokli, aktrise Viktorija Pjēr-Marī neslēpj, ka visgrūtāk ir Anastasijas vīram, daiļslidotājam Pjotram Černišovam, kurš vienmēr ir līdzās mīļotajai.

”Kad mīļotais cilvēks ir uz gultas, kad neskaitāmas reizes jāapmeklē klīnikas, kad otrs ir atkarīgs no tevis, kad jāatrod nauda ārstēšanai, tas var jebkuru veselu cilvēku “izsist” no līdzsvara,” tā Viktorija.

Anastasija Zavarotņuka velta siltus vārdus vīra slidošanas partnerei