Anastasija Voločkova nokļuvusi krāpnieku nagos. Iesaistīts arī Ņikita Džigurda

1 komentārs
Anastasija Voločkova nokļuvusi krāpnieku nagos. Iesaistīts arī Ņikita Džigurda
INSTAGRAM

Balerīna Anastasija Voločkova saskārusies ar krāpniekiem. Krāpnieki no viņas izvilinājuši vairākus miljonus rubļu. Noziedznieki vēlējušies savā shēmā iesaistīt arī Ņikitu Džigurdu, bet balerīna nav informējusi aktieri par iespēju nopelnīt.

45 gadus vecā balerīna jau vairākus gadus meklē veidus, kā veiksmīgi ieguldīt naudu. Agrāk viņa pirka nekustāmo īpašumu, pirms gada viņa izlēma sevi izmēģināt tirdzniecībā un cieta fiasko.

Atpūta saulainajā Turcijā! Piedzērusies Anastasija Voločkova padzīta no viesnīcas

Anastasija Voločkova nodemonstrē izredzēto un ar dusmām uzrunā vīrieša bijušās sievas

Krāpnieks vārdā Timurs viņai piezvanījis un stāstījis, ka strādā lielā investīciju uzņēmumā un piedāvāja darījumu – Anastasija viņam naudu, viņš, kopā ar kolēģiem to iegulda, bet no peļņas saņem procentu.

Voločkova jautājusi, kur Timurs dabūjis viņas telefona numuru, uz ko vīrietis atbildējis, ka veiksmīgāko Krievijas cilvēku sarakstā. Piedāvājot, iesaistīt naudas iegūšanā arī Anastasijas draugu Džigurdu.

Anastasija izlēma nedalīties informācijā ar draugu un labi nopelnīt vienatnē, sākumā – ieguldot divus miljonus, vēlāk vēl miljonu.

Sākumā viss bijis labi, Anastasija saņēmusi miljonu un pa virsu vēl 150 tūkstošus, tad Timurs izgaisis, tāpat kā viņas divi miljoni rubļu.

Balerīna nogaidījusi vairākus mēnešus, tad uzrakstījusi iesniegumu policijā. Naudas summu slavenībai tā arī nav izdevies atgūt.
1 komentārs