Anastasija Voločkova nodemonstrē izredzēto un ar dusmām uzrunā vīrieša bijušās sievas

4 komentāri
Anastasija Voločkova nodemonstrē izredzēto un ar dusmām uzrunā vīrieša bijušās sievas
INSTAGRAM

Vasaras sākumā Krievijas slavenākā balerīna Anastasija Voločkova izšķīrās no mīļotā vārdā Oļegs. Ilgi Nastja nepalika viena un jau visiem demonstrē savu jauno mīlu Vladimiru. Vīrietis ir vairākkārt bijis precējies, tāpēc balerīna vēršas pie viņa bijušajām.

45 gadus vecā balerīna apraksta mīļoto ar vārdiem – skaists un seksuāls. Vairākas nedēļas pēc attiecību fakta apstiprināšanas Voločkova publisko kopīgu bildi, lai ikviens var novērtēt viņas vīrieti.

Anastasija Voločkova par jauno mīļoto: Mēs dzīvojam kopā un esam ļoti laimīgi

”Mani apdāvināja ļoti dāsni!” Anastasija Voločkova nenoliedz, ka par seksu saņēmusi atalgojumu

”Nevajag izmeklēt to, kas viņš ir, kur strādā, cik pelna. Tie vienkārši esam mēs. Laimīga Anastasija un Vladimirs. Mani pārsteidz tas, ka tiklīdz es uzsāku attiecības ar brīvu, neprecētu vīrieti, kaut šķirteni, tā uzrodas viņa bijušās sievas, sievasmātes un sievietes ar lētām histērijām? Mīļās manas, es neesmu drauds, bet gan mīļotā sieviete,” tā Anastasija.

Voločkova izlēmusi izrādīt savu mīļoto, lai atbildētu uz viņa bijušo dāmu uzbrukumiem.

”Jūs esat neapmierinātas, ka jūsu bijušais ir ar mani? Kur jūs bijāt, kad cilvēks dzīvoja kopā ar jums? Kāpēc jūs viņu nemīlējāt un nenovērtējāt? Pēc vairākiem gadiem jūs atcerējāties par viņu un tas notika tad, kad pie horizonta parādījusies Voločkova,” sašutusi ir balerīna.

Nastja uzskata, ka no sievietes, kura vīrietim dāvā mīļumu, atbalstu, mīlestību, uzticību un siltumu – vīrietis nekad neaizies. Ikviena sieviete var izdarīt tā, lai vīrietis ir ar viņu, ir jābūt patiesai, īstai, pašpietiekamai un pārliecinātai par sevi.

”Ja jūsu bijušie nāk pie manis ir “jāparokas” savās problēmās, ne jāvaino visā mani. Cilvēku skaudībai nav robežu, bet mūs tā apiet ar līkumu. Iemācieties piedot otram viņa panākumus, skaistumu, siltumu, prieku, iemīlēšanos un neskaudiet! Tad arī jums būs laime,” pamāca Anastasija.

Narkologs: Voločkova nelīdzinās alkoholiķei, bet viņai noteikti ir problēmas ar pārmērīgu alkohola lietošanu

4 komentāri