Anastasija Makejeva vīra 14 gadus vecajai meitai piedraudējusi ar kriminālatbildību

10 komentāri
Anastasija Makejeva vīra 14 gadus vecajai meitai piedraudējusi ar kriminālatbildību
INSTAGRAM

Aktrise Anastasija Makejeva, viņas vīrs Romāns Malkovs un vīrieša bijusī sieva Svetlana turpina publiski mazgāt ”netīro veļu”. Strīdos pieaugušie nereti iesaista arī bijušo mīlnieku četrus bērnus. Anastasija apvainojusi Svetlanas meitu Annu melos.

Jūlija sākuma 14 gadus vecā Anna paziņoja, ka Anastasija centusies iegūt viņas labvēlību ar dāvanu palīdzību.

””Atslēdzos” un nokritu uz grīdas.” Pēc kāzām Anastasijai Makejevai sākušās veselības problēmas

View this post on Instagram

A post shared by Roman (@malkov_roman_mr)

”Kad tu, nelietīgais dzīvniek, liksi mūs mierā?” Anastasijas Makejevas vīrs uzrunā savu četru bērnu māti

Meitene atklājusi, ka aktrise vēlējusies, lai viņa pamet māti, jaunākos brāļus Slovēnijā un pārvācas pie tēva uz Maskavu.

Romāns asi reaģēja uz meitas, kuru nav redzējis vairāk nekā gadu, vārdiem un apvainoja jaunieti melos.

”Anastasija tev ne vārdu neteica par naudu vai telefonu. Izlikt visu apskatei mūsu sarakstes, video, kurā brālis tev izrāda māju un mēs runājam par tavu atbraukšanu? Zemiski, bet tu esi liela, tu izdarīji savu izvēli, man žēl,” nepilngadīgo meitu uzrunāja tēvs.

Tēva un meitas attiecību skaidrošanā pievienojās arī Anastasija, sakot, ka par vīra meitu runā, jo jauniete nelietīgi melo un dara to ar mammas palīdzību.

”Viņai ir 14 gadi, par savām rīcībām un vārdiem ir jāatbild. Pavisam drīz būs jānes kriminālatbildība, pierodi,” Annai paziņo Anastasija.

Aktrise uzrunājusi arī vīra bijušo sievu, uzsverot, ja no Svetlanas puses nebeigsies ”netīrās veļas” mazgāšana, tad viņa publiski atmaskos Annas melus, un sievietei kopā ar atvasēm būs kauns iziet uz ielas.

Svetlana nespēja klusēt un komentēja situāciju, vārdiem, ka viņu iebiedēt nav iespējams, bet bērnu aizskaršana bez uzmanības nepaliks.

Pēc tikšanās ar vīra pirmo sievu Anastasijai Makejevai bija nepieciešama medicīniskā palīdzība

10 komentāri