Anastasija Makejeva: Mani ārstēja ar zālēm, kuru ietekmē sāku zaudēt atmiņu

0 Komentāru
Anastasija Makejeva: Mani ārstēja ar zālēm, kuru ietekmē sāku zaudēt atmiņu
INSTAGRAM

Pēdējā laikā Krievijas teātra un kino aktrises Anastasijas Makejevas veselība ”sašķobījusies”. Aktrise cenšas ievērot ārstu ieteikumus – atpūsties, ēst un izvairīties no stresa situācijām.

Neskatoties uz slikto pašsajūtu, Anastasija turpina strādāt. Nepametot novārtā – ne teātri, ne kino projektus.

Vemšana, vājums un balss zudums! Aktrisi Anastasiju Makejevu piemeklējušas veselības problēmas

Daudzbērnu tēva Malkova 14 gadus vecā meita iesūdz tiesā viņa jauno sievu Anastasiju Makejevu

”Septembra sākumā mani ievietoja slimnīcā saistībā ar nervu sabrukumu, bet pēc tam ārstēja ar zālēm, kuru ietekmē sāku zaudēt atmiņu. Novērtēju atbalstītāju aplausus pēc izrādēm un skatuves kolēģu palīdzību aizskatuvē,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Anastasija.

Saistībā ar uztraukumu aktrisei bija arī problēmas ar balsi, ko radīja asinsizplūdums balssaitēs. Ārsti laikus noreaģēja un saglāba slavenībai iespēju runāt un dziedāt.

”Domāju, ka nevajag atgādināt, ka māksliniekam pats būtiskākais ir viņa balss un atmiņa. Gatavojos izrādēm trīs dienas pirms pirmizrādes. Man bija problēmas ar atmiņu, problēmas ar balssaitēm, bet es tiku galā, citādi uz skatuves būtu bijusi ”katastrofa”,” priecājas Anastasija.

Nu slavenība cīnās ar zāļu atstātajām blaknēm uz viņas atmiņu, lai turpmāk nebūtu problēmu ar tekstu iegaumēšanu.

Sliktā pašsajūta aktrisei radusies no pārpūles un stresa, ko veicina nebeidzamā cīņa ar vīra bijušo sievu Svetlanu, kuru vīrietis pameta ar četriem bērniem, lai uzsāktu attiecības ar aktrisi. Arī apkārtējie neklusē un raksta Anastasijai naida vēstules.
0 Komentāru