Aļona Apina: Boriss Moisejevs ir slims, grūti saprast, ko viņš runā

Pievienot komentāru
Aļona Apina: Boriss Moisejevs ir slims, grūti saprast, ko viņš runā
INSTAGRAM

56 gadus vecā dziedātāja Aļona Apina ir sena mākslinieka Borisa Moisejeva draudzene. Pirms 10 gadiem Boriss pārcieta insultu, kopš tā laika Krievijas šovbiznesā klejo dažādi viedokļi par viņa veselības stāvokli. Mākslinieka tuva draudzene paziņo, ka praktiski nav iespējams saprast, ko Boriss cenšas pateikt.

Raidījumā “Судьба человека” Aļona atklāja, ka reti satiek Borisu, bet nepārtraukti interesējas par viņa veselības stāvokli. Lielu interesi izrāda arī mākslinieces meita, kurai Moisejevs ir krusttēvs.

”Neesmu mākslinieks, bet gan pensionārs.” Moisejevs noliedz baumas par slikto veselības stāvokli

”Boriss slikti jūtas, viņš ir slims. Mums atliek vienkārši vēlēt viņam veselību. Žēl, ka tas viss notiek ar tik lielu mākslinieku, kurš visiem dāvā smaidus un labu garastāvokli. Nevaru pateikt, kas Borisam uz sirds, jo viņš ar grūtībām runā, praktiski neiespējami saprast domas, kuras viņš vēlas izteikt,” raidījumā skaidro Aļona.

Lai parunātos ar dziedātāju, ilgu laiku ir jāatrodas viņam līdzās, lai pierastu pie runasveida un lēnīguma.

View this post on Instagram

A post shared by Alena Apina (@neapina)

Boriss jau vairākus gadus ir pazudis no aktīvās koncertu dzīves, bet bauda atpūtu un sevi sauc par pensionāru. Pazušana no skatuves radīja dažādas baumas par viņa dzīvi.

Pēdējā sarunā ar presi viņš teica, ka jūtas bēdīgi, kad no rīta pieceļas labā noskaņojumā, dzer aromātisku tēju un izlasa virsrakstu, ka ir gandrīz nomiris vai dzīvo nabadzībā.

”Man reiz jautāja, vai esmu uzrakstījis testamentu? Atbildēju, ka uz turieni vēl netaisos,” presei teicis Boriss.