Alla Pugačova nomaina matu krāsu un izskatās kā Galkina vienaudze

66 komentāri
Alla Pugačova nomaina matu krāsu un izskatās kā Galkina vienaudze
INSTAGRAM

Krievijas estrādes zvaigznes Allas Pugačovas došanās uz seriāla “Вертинский” pirmizrādi nepalika nepamanīta. Alla demonstrējusi jaunu matu krāsu, jauneklīgu ģērbšanās stilu un līdzās vīram, humora zvaigznei Maksimam Galkinam izskatījusies kā vienaudze.

8. septembrī Krievijas šovbiznesa zieds apmeklēja jaunā seriāla pirmizrādi, pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja gan Ksenija Sobčaka, Fjodors Bondarčuks, gan Alla Pugačova, kura uz sarkanā paklāja mirdzēja līdzās Maksimam Galkinam.

Greznas svinības estrādes zvaigžņu ielenkumā! Maksims Galkins nosvin jubileju

Allai un Maksimam ir 27 gadu starpība, bet mūziķe dara visu, lai līdzās vīram izskatītos kā mīļotā sieviete, ne māte.

Vērojot pasākuma fotogrāfijas, fani novērojuši, ka Alla un Maksims izskatās kā vienaudži, ka reiz ļoti redzamā gadu starpība ir izgaisusi. Pāra atbalstītāji uzskata, ka šo pārvērtību paveikusi Maksima mīlestība.

”Galvenais, lai viņi nedzird!” Kādu patiesību no bērniem slēpj Pugačova un Galkins?

”Alla man ir ļoti daudz devusi un turpina dot.” Maksims Galkins ar sajūsmu izsakās par mīļoto sievu

Šoreiz Alla neizvēlējās sev raksturīgos mini svārciņus vai īsas kleitiņas, bet priekšroku deva klasiskam bikškostīmam, melnam topiņam, smagnējai zelta kaklarotai, bet slaido vidukli mūziķe izcēla ar smagnēju jostu.

Primadonna neslēpj, lai saglabātu slaidu augumu, viņai nākas ievērot stingras diētas, atteikties teju no visiem iemīļotajiem ēdieniem.

Mūziķes matu cirtas iemantojušas vēl blondāku toni, jaunā matu krāsa komplimentē Allai, atsvaidzina seju un padara viņas tēlu vēl jaunāku.

66 komentāri