Aktrises Anastasijas Makejevas vīrs pieprasa no savu četru bērnu mātes alimentus

6 komentāri
Aktrises Anastasijas Makejevas vīrs pieprasa no savu četru bērnu mātes alimentus
INSTAGRAM

Krievijas aktrises Anastasijas Makejevas privātajā dzīvē nekādi nespēj iestāties miers, jo viņas vīrs, uzņēmējs Romāns Malkovs iesaistās skandālos ar bijušo sievu, kura tam dāvājusi četrus bērnus. Vīrietis pats nemaksā alimentus un no bijušās sievas pieprasa alimentus par vecāko dēlu, kurš dzīvo kopā ar viņu.

Uzņēmējs no bijušās sievas Svetlanas vēlas piedzīt 200 eiro mēnesī par vecākā dēla audzināšanu, tajā pašā laikā, nemaksājot viņai par trīs jaunāko atvašu audzināšanu. Romāns septembrī pārskaitījis sievietei alimentus, tas ir vienīgais pārskaitījums pusotra gada laikā.

Daudzbērnu tēva Malkova 14 gadus vecā meita iesūdz tiesā viņa jauno sievu Anastasiju Makejevu

Foto: INSTAGRAM

”Kad tu, nelietīgais dzīvniek, liksi mūs mierā?” Anastasijas Makejevas vīrs uzrunā savu četru bērnu māti

Romāns, Anastasija un 17 gadus vecais Andrejs pavada laiku Turcijā, kur ģimene iegādājusies īpašumu. Andrejam ir sava istaba, zīmolu apģērbs un visa tehnika, ko vien vēlas jaunietis. Zēns ēd restorānos un ir aizmirsis par brāļiem, māsu un mammu.

Svetlana ir pārsteigta, ka bijušais pieprasa no viņas alimentus, ņemot vērā, ka ne reizi vien ir lielījies, ka ir veiksmīgs uzņēmējs.
Četru bērnu mamma nenoliedz, ka Slovēnijā dzīvo nabadzīgi, cenšoties darīt visus darbus, ko vien spēj, lai nodrošinātu iztiku, gaidot, kad tiesa lems par alimentu apjomu.

Svetlana atklāj, ka Romāns arī iesniedzis prasību tiesā par alimentiem un pieprasījis, lai lietas izskatīšana notiek slēgtā tiesas sēdē.

”Tiesa neieraudzīja Makejevā un viņas vīrā zvaigznes un atteica tiesas sēdi aizvadīt slēgtā režīmā, ļaujot piedalīties ikvienam preses pārstāvim,” tā Svetlana.

Četru bērnu mamma vēlas, lai atvašu tēvs maksā mēnesī 400 eiro par trīs atvasēm. Tikmēr Romāns iegādājas īpašumus ārzemēs un apceļo pasauli, nedomājot par bijušo ģimeni.

Divus gadus Anastasiju Makejevu ar finansiāliem labumiem aplaimojis slepens pielūdzējs, kurš, iespējams, ir sieviete

6 komentāri