Aktrise Anastasija Makejeva mīļotā sievai iesaka strādāt, ne kopā ar bērniem ”dzīvot uz vīra kakla”

2 komentāri
Aktrise Anastasija Makejeva mīļotā sievai iesaka strādāt, ne kopā ar bērniem ”dzīvot uz vīra kakla”
INSTAGRAM

Svetlana Malkova palikusi viena ar četriem bērniem, turklāt svešā zemē. Sievietes vīrs Romāns jau daudzus mēnešus nepalīdz uzturēt atvases, jo visu savu laiku, enerģiju un līdzekļus velta savai jaunajai mīļotajai, aktrisei Anastasijai Makejevai. Aktrise nu sniegusi skarbu komentāru par situāciju.

Februāra vidū aktrise beidza slēpt mīļoto, un sociālajos tīklos sāka publiskot fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar Romānu.

Aktrises Anastasijas Makejevas izredzētais mīlas dēļ pametis sievu un četrus bērnus

Ekrānu zvaigznes fani priecājas, ka pēc trīs neveiksmīgām laulībām Anastasija ir iemantojusi laimi.

Ātri vien Krievijas prese atklāja, ka Anastasijas izredzētais ne tikai ir precējies, bet Slovēnijā aug četras viņa atvases.

”Man radās aizdomas, ka vīrs bieži ar viņu kontaktējas, jo viņš sāka komentēt Anastasijas bildes. Tieši pajautāju, kas notiek, viņš izlikās, ka nesaprot, par ko es runāju. Vēlāk Makejeva publiskoja video, kurā redzams kā Roma sirsnīgi pavada laiku viņas kompānijā, dzied dziesmas. Viņš atsūtīja īsziņu, kurā visu izskaidroja. Centos ar vīru sazināties, bet viņš neatbildēja uz maniem zvaniem,” Krievijas presei atklāja Svetlana.

Četru bērnu mammai izdevās sazināties ar aktrisi, kura paziņoja, ka nekāda romāna nav, vīrietis vienkārši ceļ viņai vasarnīcu.

Drīz vien Romāns izbeidza saziņu ar bērniem un pārtrauca atvases atbalstīt finansiāli.

”Nācās pierunāt dzīvokļa saimnieku neizmest mūs uz ielas. Esmu parādos, cenšos piepelnīties kā vien varu – pasniedzu zīmēšanu, pieskatu bērnus,” skaidro Svetlana.

Vēlāk vēlreiz Svetlana sazinājās ar aktrisi, kura ieteica viņai strādāt par trauku mazgātāju, pelnīt pašai iztiku un izbeigt sēdēt vīram uz “kakla”. Tāpat ekrānu zvaigzne ieteikusi meklēt jaunu mīlestību.

Četru bērnu māmiņa uzskata, ka vīra mīļākā izliekas, ka viņai patīk bērni. Kā nekā nesen aktrises sociālā tīkla ”Instagram” kontā viņa izlasījusi, ka Romāns neko nav parādā saviem bērniem, jo viņi paši jau var kļūt par vecākiem.

Svetlana nesaprot šādu izteicienu, kā nekā viņas bērni ir tikai – 16, 13, 11 un 6 gadus veci!

”Man ir grūti klausīties draudus par to, ka man atņems bērnus. Kur viņus aizvedīs, pie kā? Tēvam ir ļoti aizņemts grafiks, lai apmierinātu visas Anastasijas vēlmes, brīvā laika viņam nav. Piedevām bērniem nepatīk Anastasija,” tā Svetlana.

Saistībā ar bērnu atņemšanu viņa sāka dzirdēt draudus, kad paziņoja, ka oficiāli iesniegusi laulības šķiršanas pieteikumu un prasību pēc alimentiem.