Aktieris Iļja Noskovs trīs reizes mājas apstākļos pieņēmis sievas dzemdības

0 Komentāru
Aktieris Iļja Noskovs trīs reizes mājas apstākļos pieņēmis sievas dzemdības
INSTAGRAM

Seriāla ”Женский доктор” zvaigzne Iļja Noskovs pieņēmis dzemdības ne tikai kino ekrānos, bet arī dzīvē. Pateicoties Iļjam, pasaulē nākušas visas trīs viņa atvases – meita Sofija un dēli Sava, Aleksandrs. Visus mantiniekus aktiera sieva dzemdējusi mājas apstākļos.

Aktieris un viņa sieva Polina laulībā dzīvo jau 16 gadus un nereti atzīstas, ka laiks nav kaitējis viņu jūtām. Ar katru dienu Noskovs arvien vairāk un vairāk iemīlas sievā.

Aktieris stāsta, ka pirmo reizi Polinu ieraudzījis kādā iestādē, kur viņa kopā ar draudzeni spēlējusi biljardu. Ekrānu zvaigzne paņēmis dāmas telefona numuru, viņi sazvanījušies un sākuši tikties. 2004. gadā pāris apprecējās gan likuma, gan Dieva priekšā.

2006. gadā pārim piedzima pirmā atvase, meita Sofija. Mazulīte pasaulē nāca ģimenes mājvietā, ne tāpēc, ka vecāki nevarēja paspēt aizbraukt uz slimnīcu, bet tāpēc, ka tā vēlējās.

”Es ņēmu visu atbildību uz sevi. Dzemdības tas ir dabisks, normāls process, nav nepieciešamība doties uz slimnīcu. Mēs ar sievu pārzinājām bērna dzimšanas procesu, tāpēc izlēmām dzemdēt mājās,” skaidro aktieris.

Pēc veiksmes pirmajās dzemdībās pāris izlēma arī pārējās atvases sagaidīt piedzimstam mājās, ne slimnīcās. Lēmums pieņemts, jo aktieris ir ļoti pārliecināts par savām spējām un zināšanām.

0 Komentāru