Agatas Mucenieces bijušais vīrs: Seksā būtiska ir dvēsele, citādi viss ir viena vienīga gaļa

0 Komentāru
Agatas Mucenieces bijušais vīrs: Seksā būtiska ir dvēsele, citādi viss ir viena vienīga gaļa
INSTAGRAM

Nesen aktieris Pāvels Prilučnijs, latviešu izcelsmes aktrises Agatas Mucenieces bijušais vīrs, filmējās filmā “Соври мне правду”, kurā ir daudz atkailināti skati. Aktieris arī dzīvē nekautrējas runāt par mīlestību, seksu, iekāri, uzsverot, ka gultas prieki ir labi, tikai ar partneri, kuru mīli.

Filmā Pāvels un seriāla ”Tētuka meitiņas” aktrise Darja Meļņikova tik pārliecinoši notēloja mīlniekus, ka daudzi domāja, ka viņi patiesi ir iemīlējušies.

”Lieli dzimumlocekļi ir sastopami reti.” Agata Muceniece par seksu pēc dzemdībām

Šķiroties no Agatas Mucenieces, Pāvels Prilučnijs pārcietis sirdslēkmi

Aktieri noliedz šādu informāciju, kā nekā Darja, tik tikko šķīrusies, bet Pāvels ir attiecībās ar citu seriāla ”Tētuka meitiņas” zvaigzni Miroslavu Karpoviču.

Pāvels neslēpj, ka nemīl gultas priekos eksperimentēt, nemīl ekstrēmas sajūtas, viņš priekšroku dod ierastajai romantikai un maigumam. Tāpat viņu neinteresē gadījuma sakari.

”Seksā var neeksperimentēt, nekad nebūs garlaicīgi, galvenais, lai partneris ir apmierināts. Ķermenis var būt jebkādu proporciju, svarīga ir iekšējā sajūta. Seksā būtiska ir dvēsele, citādi viss ir viena vienīga gaļa. Ar mīlestību nepastāv iespēja, ka neizdosies, viss būs lieliski, mīlestība rada vajadzīgos fluīdus,” paziņo Pāvels.

Aktieris neslēpj, ka neskatoties uz brutālo ārieni, iekšēji viņš ir romantiķis. Kā piemēram mīļotajai Miroslavai jubilejā viņš uzdāvināja lidojumu ar helihopteru, pāris lidoja pāri vietai, kur Pāvels bija uztaisījis īpašu apsveikumu.

Pāvels un Agata izšķīrās 2020. gada vasarā. Teju uzreiz pēc šķiršanās aktieris sāka satikties ar Miroslavu. Krievijas šovbiznesa aprindās baumo, ka tieši Miroslava bija iemesls, kāpēc Prilučnijs pameta Agatu un divus bērnus.

”Viss, kas bija, nebija vārda ”ģimene” cienīgs.” Muceniece ”iedzeļ” bijušajam vīram Prilučnijam

0 Komentāru