Agata Muceniece: Šī ir pirmā vasara, kad esmu pilnībā skaidrā

59 komentāri
Agata Muceniece: Šī ir pirmā vasara, kad esmu pilnībā skaidrā
INSTAGRAM

Krievijā populārā aktrise Agata Muceniece, kuras saknes meklējamas Latvijā, paziņojusi, ka atteikusies no alkohola lietošanas. Šāds lēmums pieņemts, lai sasniegtu garīgus mērķus un pārbaudītu rakstura stingrību.

32 gadus vecā aktrise uzskata, ja atsakies no kāda sava ieraduma, tas atbrīvo vietu un pievelk dzīvei vēlamo. Tieši tāpēc Agata atteikusies no alkohola, lai iegūtu ko vairāk!

”Viss, kas bija, nebija vārda ”ģimene” cienīgs.” Muceniece ”iedzeļ” bijušajam vīram Prilučnijam

View this post on Instagram

A post shared by Agata M (@agataagata)

Agata Muceniece par dzīvi pēc šķiršanās: baidījos, ka nespēšu pienācīgi nopelnīt

”Es vispār nedzeru. Šī ir mana pirmā vasara, kad esmu pilnībā skaidrā. Nav tā, ka mīlu sākt rītu ar glāzi vīna, vienkārši sapratu, ka būtu lieliski ilgu laiku būt pilnībā skaidrā,” Agata.

Neļauties kārdinājumam palīdz rīta skrējiens un sporta zāles apmeklējums, kas rada mērķus un uzlabo veselību. Kopš alkohola nelietošanas aktrise jūt, ka enerģija caur ķermeni plūst daudz ātrāk, arī viņas reakcijas ir ātrākas. Tāpat dzīve “nebremzējas” paģiru ietekmē.

“Youtube” raidījumā “Георгий за кадром” ekrānu zvaigzne paziņoja, ka izvairās no saviesīgiem pasākumiem, kur iespējams baudīt kokteiļus, šampanieti un ļauties bohēmiskām sarunām. Agata visu savu uzmanību velta bērniem, darbam un garīgumam.

Muceniece neslēpj, ka, atstājot ”prieka dziru” pagātnē, ievēlējusies vēlēšanos, kam jāpiepildās, ja viņa turēsies pretī vilinājumam iedzert kokteilīti. Ja vēlēšanās nepiepildīsies, viņa neko nebūs zaudējusi, tikai ieguvusi garīgumu un uzlabojusi veselību.

59 komentāri