Agata Muceniece par pirmo seksu pēc šķiršanās: It kā krāptu, tik ļoti biju pieradusi pie bijušā vīra

44 komentāri
Agata Muceniece par pirmo seksu pēc šķiršanās: It kā krāptu, tik ļoti biju pieradusi pie bijušā vīra
INSTAGRAM

Šogad aktieri Agata Muceniece un Pāvels Prilučnijs būtu svinējuši laulību desmito gadadienu. Diemžēl viņu it kā ideālā laulība pagājušajā gadā izjuka, turklāt ar skandālu. Aktrise smagi pārdzīvoja ģimenes izjukšanu un vēl tagad nespēj izveidot jaunas attiecības.

Krievijas prese raksta: kamēr Agata nespēj izveidot jaunas attiecības un ļauties mīlestībai, Pāvels jau uzreiz pēc šķiršanās parādījās sabiedrībā ar aktrisi Miroslavu Karpoviču. Viņi neslēpj jūtas, bet attiecības neafišē.

Agatas Mucenieces bijušais vīrs: Seksā būtiska ir dvēsele, citādi viss ir viena vienīga gaļa

Agata Muceniece: Šī ir pirmā vasara, kad esmu pilnībā skaidrā

Agata neslēpj, ka vēlētos atkal iemīlēties un iemantot ģimenes laimi.

”Vai man pēc šķiršanās ir bijis sekss? Protams. Es pat centos izveidot attiecības. Mēnesi tikos ar puisi un tad sapratu, ka to nevēlos. Pāris reizes sekss bija vienkārši tāpat, bet ne ar svešiniekiem. Visi cilvēki nodarbojas ar seksu, tas ir normāli. Pēc pirmā seksa, kas bija pēc šķiršanās – jutos drausmīgi, man likās, ka it kā krāptu, tik ļoti biju pieradusi pie bijušā vīra,” Agata pastāsta raidījumā “Есть вопросики”.

Aktrise piebilda, ka pirmā tuvība ar vīrieti nenotika uzreiz pēc šķiršanās. Zvaigznei bija vajadzīgs laiks, lai sev klāt pielaistu kādu cilvēku.

”Man vajadzēja no jauna pierast pie domas, ka man var būt citi partneri, jo laulības laikā biju sev iegalvojusi, ka var būt tikai viens vienīgais. Tas bija grūti un nav vēl iedarbojies. Nu jau ilgu laiku man nav bijis sekss. Centos izveidot attiecības – neizdevās. Bija vēl pāris mēģinājumi, bet seksu vienkārši, lai baudītu gultas priekus – nevēlos. Izvēlos gaidīt savu mīlestību,” tā Muceniece.

Aizvainojumus pret bijušo vīru Agata atstājusi pagātnē, viņiem pat izdevies izveidot draudzīgas attiecības, lai kopā audzinātu bērnus – Miju un Timofeju.

”Vai piekristu filmēties kopā ar Pāvelu? Protams. Jo esmu profesionāla aktrise. Sākumā tā nedomāju, atteicos kopā ar viņu filmēties filmā un piedalīties izrādē. Nu es to izdarītu bez problēmām,” pārliecinoši nosaka Agata.

”Viss, kas bija, nebija vārda ”ģimene” cienīgs.” Muceniece ”iedzeļ” bijušajam vīram Prilučnijam

44 komentāri