54 gadus vecā nigēriešu prinča atraitne vēlas radīt pēcnācēju 26 gadus vecajam līgavainim

10 komentāri
54 gadus vecā nigēriešu prinča atraitne vēlas radīt pēcnācēju 26 gadus vecajam līgavainim
YOUTUBE

Pagājušā gada izskaņā 54 gadus vecā Nataļja Vedenina kārtējo reizi nošokēja sabiedrību, šoreiz paziņojot, ka jau atkal plāno apprecēties. Par sievietes izredzēto kļuvis 26 gadus vecais Fjodors Pomorovs. Mīlniekus nemulsina gadu starpība. Laimīgā līgava pavēstījusi, ka ir gatava vēlreiz kļūt par māti, lai mīļotajam būtu bioloģiskais mantinieks.

Nataļja kļuva populāra, pateicoties laulībām ar nigēriešu princi Paulu, kurš par viņu bija jaunāks par 18 gadiem. Gadu starpība netraucēja mīlniekiem apprecēties un kļūt par divu dēlu vecākiem.

Pauls pameta dzīvi Nigērijā un pārcēlās uz Krieviju, kur pelnīja ģimenei iztiku, strādājot par traktoristu.

2018. gadā sekoja nelaime, sirds problēmu dēļ Pauls nomira, atstājot Nataļju vienu ar gada vecajiem dvīņiem.

Pusgadu pēc vīra nāves Nataļja atrada mierinājumu Orlando, policista no Ganas, apskāvienos. Attiecības attīstījās ļoti strauji, bet pandēmijas dēļ viņi izšķīrās.

Nespējot satikt Orlando, Nataļja uzsāka attiecības ar citu jaunekli, šoreiz krievu tautības.

Sieviete gatavojas kāzām ar 26 gadus veco Fjodoru. Līgavainis jau uzdāvinājis Nataļjai saderināšanās gredzenu 2,5 miljonu rubļu vērtībā un lūdz dāvāt viņam mantinieku.

Mīlnieki neslēpj, ka Nataļja jau bijusi stāvoklī, bet zaudējusi bērnu – kritiena rezultātā.

”Manos plānos ir radīt Fjodoram pēcnācējus. Es par to cīnīšos,” teica Nataļja raidījumā “На самом деле”.

Fjodora māte ir pret dēla izvēli, viņa nekad nav atbalstījusi jaunā vīrieša gaumi saistībā ar sievietēm. Līgavaiņa māte vēlas, lai dēls atrod kādu, kura spēs dāvāt viņai mazbērnus, bet viņš izvēlējies ”veceni”.

Fjodors centās māti pārliecināt, ka tāda ir viņa gaume. Pat ja nebūtu Nataļja, viņš tāpat būtu kopā ar sievieti labākajos gados.

Vīrietis ir drošs, ka tikai šādas sievietes spēj veikt mājas soli, par viņu rūpēties un būt interesantas sarunu biedrenes.

Raidījuma izskaņā melu detektora eksperts paziņoja, ka Fjodors un Nataļja patiesi mīl viens otru. Sieviete meklē kādu par kuru rūpēties, kurš būs līdzās, bet Fjodors ir gatavs pieņemt apskāvienus, glāstus, aprūpi un abi viņi ir laimīgi.