53 gadus vecā ”Ekstrasensu cīņu” zvaigzne Golunova meitas gada dzimšanas dienā beidzot atrāda mazulītes seju

6 komentāri
53 gadus vecā ”Ekstrasensu cīņu” zvaigzne Golunova meitas gada dzimšanas dienā beidzot atrāda mazulītes seju
INSTAGRAM

53 gadus vecā šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Jeļena Golunova, kura pirms gada kļuva par māmiņu meitai, beigusi slēpt mazulītes seju un Milanas gada jubilejā, parāda mazo princesi visā krāšņumā.

Milanas gada jubilejai par godu Irina izveidoja ierakstu sociālajos tīklos, kuros pievienoja vairākas ģimenes fotogrāfijas no nelielajām svinībām. Faniem par prieku ekstrasense ir beigusi slēpt meitas seju!

52 gadus vecā ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne kļuvusi par māmiņu un demonstrē ģimenes vienotību

”Mana princese, mans dārgakmens, mana mīļā meitiņa, apsveicu dzimšanas dienā. Šodien tev paliek gadiņš. Gads laimes, pozitīvisma un pasaules iepazīšanas. Veselību tev, manu saulīt, laimi un visu to labāko. Mamma un tētis vienmēr būs tev līdzās. Brāļi vienmēr palīdzēs. Dzīvo ilgi un laimīgi,” meitu jubilejā sveic  ekstrasense.

Svētkiem par godu pāris izrotāja māju ar rozā un baltas krāsas baloniem. Kadros vecāki un mazulīte laimīgi smaida, parādot, savu ģimenes idilli.

Pirms diviem gadiem Jeļena apprecējās ar savu līdzšinējo vīru un drīz vien pārim labākajos gados pieteicās meitiņa.

”Ir vīrieši kuriem no dabas ir lemts būt par tēviem. Tas ir talants. Man ir ļoti paveicies, nevaru pat to izteikt vārdos. Man no iepriekšējām attiecībām ir pusaudža vecuma dēls Romāns, vīrs par viņu rūpējas, finansiāli palīdz, cenšas piedalīties viņa dzīvē. Viņš ir likteņa dāvana, kurš vienmēr ir līdzās,” Jeļena slavē vīru.

Šova zvaigzne vēlas ar savu piemēru parādīt ikvienam, ka nekad nav par vēlu īstai mīlestībai, ģimenes izveidei un dzīves baudīšanai, pat ja tas viss notiek pēc 50 gadu sasniegšanas!

6 komentāri