52 gadus vecā ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Jeļena pastāsta, kā auklē divus mēnešus veco meitiņu

25 komentāri
52 gadus vecā ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Jeļena pastāsta, kā auklē divus mēnešus veco meitiņu
INSTAGRAM

Šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Jeļena Golunova 52 gadu vecumā dāvāja vīram meitiņu. Raganai mazulīte ir pirmā meita, līdz šim sievietei dzimuši divi dēli. Sieviete uzskata, ka nekad nav par vēlu, lai kļūtu par mammu.

Medijiem Sibīrijas ragana stāsta, ka viņa un vīrs ir ļoti laimīgi par meitas dzimšanu un priecājas, ka izdevies tikt pie kopīgas atvases.

52 gadus vecā šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne ceturto reizi kļuvusi par māmiņu

52 gadus vecā ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne kļuvusi par māmiņu un demonstrē ģimenes vienotību

Jeļenas ģimene laicīgi nolēmuši, kur dzims meitiņa, jo vēlējušies, lai dzemdības norit labāko speciālistu uzraudzībā.

”Meitiņa kopā ar mani bija jau no pirmajām dzīves minūtēm. Visas dienas slimnīcā pavadīju kopā ar meitu. Pati rūpējos par viņu, bez auklīšu palīdzības, pagaidām arī neplānojam algot auklīti,” tā Jeļena.

Arī mājās sieviete pati rūpējas par meitu, bet ja viņai kur jādodas – vīrs vienmēr ir gatavs palikt mājās ar mazulīti.

Ekstrasense atklāj, ka pēc laulībām nekas viņas un vīra dzīvē nav mainījies – viņi precējušies ir jau gadu un jūtas laimīgi. Ragana domā, ka partnerim ir jāpieņem mīļotais tāds, kāds viņš ir, necenšoties izmainīt.

“Pirms radīt ģimeni ir nopietni jāpadomā par to, ar ko kopā jūs dzīvojiet, no kā gatavojaties dzemdēt. Ģimenes dzīve prasa lielas pūles, bet šīm pūlēm jāpadara cilvēks laimīgs,” skaidro Jeļena.

Ragana uzskata, ka gatavošanās bērna dzimšanai ir nozīmīgs process. Jādomā ne tikai par gultiņas, skaistu lietu un apģērbu iegādi, bet jāsaprot – bērnam ir vienalga vai jūs strādājat, bet nav vienalga, kur viņš dzīvos. Ir jāspēj nodrošināt mājvieta un miers.

Ekstrasense ir droša, ka viņai ir paveicies ar vīru un sauc mīļoto par tēvu ar lielo burtu.

“Ziniet, ir tādi vīrieši, kuriem jau piedzimstot šūpulī ir ielikts – būt labiem tēviem. Tas ir talants, uzmanība. Man ir ļoti paveicies, nespēju to pat izteikt vārdos. Viņš ir cilvēks, kurš vienmēr ir līdzās,” presi informējusi ragana.

Laimīgais tēvs ir trešais Jeļenas vīrs – pāris apprecējās pirms gada un bauda savu laimi! Nu savienība svētīta ar bērniņu.

Jeļenu iepazinām – pateicoties viņas dalībai šovā ”Ekstrasensu cīņas”. Dalībniece bija viena no 13 sezonas finālistēm.

25 komentāri