16 gadi laulībā! Par šķiršanos paziņo iemīļoti seriāla ”Neglītais pīlēns” aktieri

0 Komentāru
16 gadi laulībā! Par šķiršanos paziņo iemīļoti seriāla ”Neglītais pīlēns” aktieri
YOUTUBE

44 gadus vecais aktieris Pjotrs Krasilovs un 39 gadus vecā aktrise Irina Šebeko izlēmuši iet katrs savu ceļu un pielikt punktu romantiskajām attiecībām. Seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigznes jau vairākus gadus dzīvo katrs savā valstī, kas novedis attiecības pie loģiska iznākuma – atsvešināšanās.

Krievijas prese raksta, ka aktieris šogad uzvarējis pneimoniju, nācies ilgu laiku veltīt ārstēšanai. Tas Pjotram licis pārdomāt dzīvi un izlemt izbeigt 16 gadus ilgās attiecības.

Foto: kā paaugušies Krievijas seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigžņu dēli

Foto: baumo par ”Neglītā pīlēna” zvaigznes Nellijas Uvarovas grūtniecību

Pirms trīs gadiem aktieris atklāja, ka viņa sieva pārvācas uz Losandželosu. Sieviete lolojusi sapni par fotogrāfes kursiem un veiksmīgu karjeru.

Uz Ameriku Irina devusies kopā ar pāra meitu Aleksandru, kurai tagad ir 15 gadi.

Aktieris bija pārliecināts, ka attāluma attiecības neizjauks viņa laulību, pat ja satikt ģimeni izdosies tikai bērna brīvlaikā. Diemžēl, viņš kļūdījās.

Pēc Irinas un Sašas izvākšanās no “ģimenes ligzdiņas” Pjotrs sāka daudz laika pavadīt kopā ar pirmo sievu Natāliju Selivanovu un viņu dēlu Vaņu.

Laulība šķirta pēdējo mēnešu laikā. Bijušie mīlnieki paliek par draugiem, gluži tāpat kā Pjotrs saglabāja siltas attiecības ar savu pirmo sievu.

Sirmi mati un liekais svars: kā gadu laikā mainījusies seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne Nellija Uvarova?

0 Komentāru