”12 gadus veca bērna ķermenis.” Fani uztraucas par Maksim kalsnajām auguma aprisēm

12 komentāri
”12 gadus veca bērna ķermenis.” Fani uztraucas par Maksim kalsnajām auguma aprisēm
INSTAGRAM

Divus mēnešus Krievijas dziedātāja Maksim cīnījās ar smagu pneimoniju un bija uz robežas starp dzīvi un nāvi. Augusta vidū mūziķe izrakstījās no slimnīcas. Māksliniece atjaunojas pēc komas un slimības atstātās ietekmes uz veselību, kā arī cenšas pieņemties svarā.

Izrakstoties no slimnīcās, Maksim svērusi 35 kilogramus, mēneša laikā viņa pieņēmusies svarā par 10 kilogramiem. Māksliniece izskatās labāk, bet atbalstītāji nebeidz uztraukties.

Smagi elpo un no jauna mācās staigāt! Dziedātāja Maksim izrakstījusies no slimnīcas

Ārsts: Pastāv iespēja, ka Maksim nekad neatgriezīsies uz skatuves

Fani par dziedātāju saka – 12 gadīga bērna ķermenis, cik tieva, lelle Bārbija, turpiniet pieņemties svarā, mēs ar jums, dzīvojiet bērnu dēļ, biedējošs kalsnums.

Sociālajā tīklā “Instagram” slavenība aicina neuztraukties, sakot, ka jūtas labi, uzsverot, ka svara zudums ir slimības ietekmē, bet nu viss pakāpeniski mainās un viņa atgūst veselīgu izskatu.

Atgādinām, ka slimnīcā Maksim nokļuva jūlija vidū ar 40% pneimonijas skartām plaušām, slimības ietekmē procentuālais rādītājs pieauga vairāk nekā uz pusi. Sekoja medikamentozā koma un plaušu ventilēšana. Daudzi jau vairs neticēja, ka skatuves zvaigznei izdosies izķepuroties no nāves ķetnām.

Nu mūziķe sevi velta rehabilitācijai, spēku atgūšanai, pavada laiku kopā ar meitām un saprot, ka atgriešanās uz skatuves nenotiks tuvāko gadu laikā.

12 komentāri